25 let zkušeností garantuje kvalitní garážová vrata

posuvná vrata

Hledáte spolehlivého obchodního partnera, který vám zaručí špičkový profesionální servis i kvalitní vrata pro domácí i průmyslové využití? Pak pro vás máme skvělý tip, zavedená společnost s více než 25 lety zkušeností má za sebou celou řadu realizovaných poptávek a mnoho spokojených zákazníků. Přidejte se k nim a vyberte si z jejich nabídky ta nejvhodnější vrata.

Nová vrata = zhodnocení nemovitosti

Investice do nových vrat se vám velmi rychle vrátí. Garážová vrata  si můžete vybrat z mnoha variant provedení, přičemž každý model nabízí řadu benefitů a funkčních vlastností. Například tradiční dvoukřídlá vrata představují ekonomicky dostupnou variantu dveří, jež poslouží rovněž jako dveře do prostoru. Jejich zpracování může mít hned několik podob – stále populární jsou tradiční hliníková vrata nebo ocelová vrata s izolací i bez ní a stejně tak vrata kombinující základní barvy či dekor dřeva s prosklenými tabulemi.

Sekční vrata patří též mezi levnější varianty, to jim však neubírá na komfortu, bezpečnosti a jednoduchém ovládání. Dalším případným řešením, pokud chcete ušetřit místo uvnitř garáže, jsou rolovací vrata. Vrata se rolují do praktického pouzdra, které se dá upevnit k jakékoliv stavbě. Tyto vrata jsou vhodná i pro starší domy nebo novostavby bez přípravy na garážová vrata. Velké oblibě se těší i posuvná vrata. Jsou bezpečná, jednoduchá na ovládání a oproti ostatním variantám jako jediný model zajíždějí v konstrukci do boční stěny garáže. I v tomto případě platí, že vám odborníci na garážová vrata poradí, jaké provedení bude pro vás to nejlepší a stejně tak vám pomohou zvolit ideální barevnou variantu.

Výklopná garážová vrata potřebují více místa

V nabídce přirozeně nechybí ani cenově atraktivní výklopná vrata, u nichž budete potřebovat více místa pro instalaci i samotné otevírání dveří. Odborníci fungují v oblasti Moravskoslezského kraje, přijedou za vámi a zajistí vám komplexní servis i pozáruční servis. Neváhejte a svěřte se do rukou zkušených profesionálů, uvidíte, jak budou nová garážová vrata vašemu domu slušet.