3D návrhy pro lepší představivost

kuchyňská studia

Každý touží po sladěném a útulném domově, kde se bude cítit skvěle on sám, jeho rodina i hosté. Často proto investujete do aktuálních trendů a podle nich přizpůsobujeme své bydlení. V nemalém procentu se ale nakonec stává to, že jakmile je nábytek rozestavěn či zabudován v místnosti, najednou se značně liší od nablýskaného kousku v prodejně a výstavě. Proto by měl každý nábytek pasovat do stylu vašeho interiéru a ladit s ostatním vybavením, doplňky a též dekoracemi. Díky moderním 3D návrhům budete mít jasnou a reálnou představu, jak bude vybraný prostor vypadat!

Věnujte pozornost volbě kuchyně

Důmyslné uvážení si zaslouží kuchyň, protože značně zasahuje do rodinného rozpočtu a rozhodně by vám měla sloužit několik let. Kuchyň představuje centrální místnost každého obydlí, neboť zde vznikají nejchutnější pokrmy a setkává se celá rodina. U výběru kuchyně není důležité jen sladit design s funkčností, ale především praktická stránka celého projektu, aby měli kuchařky vše po ruce a skříňky poskytly dostatek místa pro veškeré kuchyňské náčiní a jídelní servis. Otevírací skříňky postupně nahrazuje elegantní řešení v podobě vysouvacích šuplíků a rozdělovači. Jednoduše tak uspořádáte nádobí, příbory i hrnce a skleničky. Vychytávky patří do každé kuchyně a nesmí chybět ani vám! Ať už se jedná se o praktický držák na utěrky, úzké skříňky na kořenky nebo chytře umístěné výsuvné panely s úložným prostorem. Jestliže plánujete nákup nové kuchyně, vsaďte na 3D návrhy!

Návrh pracuje s půdorysem i barvami

3D návrhy vyznačují půdorys místnosti, odpady, elektřinu, vodu a případně též místo, kudy je veden plyn. Aby byl pohled co nejrealističtější, jsou do návrhu zaznačeny okna, dveře, topení a výška stropu. Inspirovat se můžete například zde, v ostravském kuchyňském studiu Gorenje, kde zdarma vznikají návrhy s pomocí zkušeného designéra, ovšem finální podoba nové kuchyně je zcela na zákazníkovi. Nezávazné konzultace včetně 3D návrhů kuchyní vám usnadní rozhodování s umístěním spotřebičů, skříní i rozvržením barev.