Anhydritové podlahy pro rovný povrch

samonivelační potěr

Člověk se často dívá kudy šlape, ale už ho tolik nezajímá, z čeho vlastně zhotovili podklad pro pohodlnou a naopak nepříjemnou chůzi. Starosti spojené s hledáním výborného materiálu nastávají v době, kdy dojde k rozhodnutí postavit nový nebo rekonstruovat starý dům.

Dokonalost nástupců betonového provedení

Anhydritové podlahy nahrazují klasické betonové díky několika výborným vlastnostem. Především počítejte s tím, že stavební činnosti tohoto druhu budou brzy dokončeny. Běžný rodinný dům se připraví během jednoho dne. Druhý den ráno si klidně dovolíte procházky po jednotlivých místnostech. Za čtyři až pět dní přichází řada na zatížení.

Mezi další výhody lité podlahy patří nízká tepelná roztažnost, optimální přenos tepla a malé smršťování. Při následném používání nedochází k praskání a prostorové deformaci. Samonivelační potěr zajišťuje dokonalou rovinu povrchu. Nečekejte žádné hrbolky a dilatační spáry. Ihned můžete přejít k pokládce jakékoliv podlahové krytiny.

Průběh realizování litých podlah

Jakmile se rozhodnete pro vhodné postupy a materiály spojené s rekonstrukcí, určitě prozkoumáte předpokládané finanční výdaje. Anhydritové podlahy ceník prozradí pouze orientační částky, protože různé faktory (plocha, tloušťka, umístění apod.) ovlivní konečnou sumu jednotlivých zakázek. Nejprve se směs potřebná k výrobě dopraví na určenou adresu ve speciálním výrobním zařízení. Až na místě dojde ke smíchání s vodou a poté stačí krátká doba k aplikování na předem připravený podklad. Stačí rozlití a vznikne pěkně hladký povrch, kde nevzniknou žádné trhliny.

Chcete, aby realizace probíhala pod dohledem zkušených odborníků? Doporučujeme firmu Anhypodlahy s.r.o., kam se v případě potřeby získání dobrých rad lze vždy obrátit. Navíc zde budete mít jistotu použití nejkvalitnějších a praxí ověřených surovin.