Augmentace prsou před a po – tipy, jak vybrat nejlepšího plastického chirurga

augmentace před a po

Snímky augmentace před a po ukazují výsledky plastické operace prsou na reálných ženách. Jsou užitečným vodítkem, podle kterého si můžete vybrat konkrétního plastického chirurga. Nicméně fotografie by rozhodně neměly být jediným rozhodujícím faktorem, ať už jsou jakkoliv lákavé. Pokud ještě nejste o augmentaci skálopevně přesvědčené, nebo jen hledáte uspokojivé odpovědi na všechny vaše otázky, v našem článku najdete přehledné a stručné shrnutí všech důležitých faktů. Díky jim si dokážete vybrat perfektního lékaře.

Augmentace před a po aneb krok za krokem ke krásnému dekoltu a vyššímu sebevědomí

Ideál krásy se v průběhu staletí měnil. V antickém Řecku a Římě obdivovali souměrnost a kromě tělesných předností vyzdvihovali také moudrost a důvtip. Ve středověku byly středem zájmu velmi štíhlé ženy, v baroku zase boubelky.

Přesuneme se zpět do současnosti, kde naštěstí začíná vítězit zdravý rozum a prosazuje se přirozenost a “normálnost”. Navíc máme oproti našim předkům obrovskou výhodu. Pokud se svým zevnějškem nejsme spokojeny, nemusíme zkoušet žádné drastické zkrášlovací metody ani se se svým vzhledem nemusíme smířit. Naopak se můžeme svěřit do rukou šikovného plastického chirurga, který nás dokáže tělesných nedostatků zbavit.

Plochý hrudník není jen estetický problém

Ženy, které mají velmi malá prsa, nebo mají zcela plochý hrudník, se za svůj nedostatek často stydí, a nic na tom nemění fakt, že partnerovi malá prsa nevadí. Stud a pocit méněcennosti může vést až k depresi. V tomto konkrétním případě estetická chirurgie neřeší pouze fyzično, ale dokáže výrazně zlepšit celkovou kvalitu života pacientky. Ženy jsou po augmentaci sebevědomější a spokojenější samy se sebou. Mají novou chuť do života a to s sebou samozřejmě nese řadu pozitivních změn.

V minulosti se na estetickou chirurgii často nahlíželo jako na rozmařilost VIP klientů. Moderní estetická chirurgie je ovčem přístupná pro každého, kdo se chce cítit ve svém těle dobře.

Co čekat od první konzultace u lékaře?

V prvé řadě se připravte na to, že pravděpodobně navštívíte více než jen jednoho lékaře. Pokud se během konzultace necítíte komfortně, lékař nebo personál kliniky na vás neudělal dobrý dojem, nemáte důvod nechat se zde operovat. V případě, že nemáte z lékaře dobrý pocit, uděláte nejlépe, když budete hledat jinde a rozhodnete se pro chirurga, kterému plně důvěřujete. Celý proces tak pro vás bude snazší a mnohem příjemnější. Navíc pro vás nebude problém dodržet všechna doporučení pro rychlou a bezpečnou rekonvalescenci.

Jak by měla vypadat uspokojivá konzultace u plastického lékaře?

  1. Lékař si na vás udělá dostatek času.
  2. Vše vám podrobně vysvětlí a ukáže na názorných příkladech.
  3. Doporučí vám ideální velikost a tvar implantátu a budete mít možnost danou velikost vyzkoušet.
  4. Dá vám prostor pro vaše osobní dotazy a sám vás bude vybízet, abyste se zeptala na vše, co vás zajímá. Na dotazy odpoví srozumitelně tak, aby odpovědím rozuměl i laik bez odborného vzdělání.
  5. Bude se zajímat o váš celkový zdravotní stav. Vaší povinností je pravdivě informovat lékaře o všech potížích a chronických onemocněních.
  6. Dozvíte se celkové náklady na operaci včetně nákladů na nutnou hospitalizaci a pooperační péči. Některé kliniky nabízejí nadstandardní služby (VIP pokoj, speciální jídelníček atd.).
  7. Lékař vám vysvětlí, co vás čeká v rámci rekonvalescence.

Na základě renomé dané kliniky, informací, které vám poskytne doktor, a vašeho celkového dojmu, vyberete kliniku, která vám nejlépe vyhovuje. Nenechte se odradit, pokud vám nevyhovuje lékař, kterého vám vychválila kamarádka do nebes. Hledejte dál. Hlavní je, abyste se cítila vy dobře od začátku až do konce.

Pozor!

Toužíte po extrémním zvětšení? Jenže jste velmi štíhlá? Takto objemná ňadra by představovala příliš velkou zátěž pro vaši páteř. Připravte se na to, že vás většina českých lékařů odmítne operovat. Lékařů, kteří jsou ochotni provést extrémní augmentaci, není moc. Je dost pravděpodobné, že budete muset vycestovat do zahraničí.

Nechte si poradit a vsaďte na přirozenost

Velikost poprsí by měla odpovídat vaší tělesné konstituci.

Krásně tvarovaná ňadra nemusí být velká.

Obrovské implantáty mohou vést k chronickým bolestem zad a dalším zdravotním komplikacím.

Přiměřená velikost působí přirozeně a riziko komplikací po operaci je minimální.

Daly jste na radu lékaře a zvolily jste menší velikost, než jste měly původně v plánu?

Pokud máte chuť, napište nám, jak jste s výsledkem spokojená, a přidejte i vaše osobní tipy.