Autoplachty ochrání vaše vozidla

krycí plachta na auto

Ve městě se dost obtížně shánějí garáže v blízkosti bydliště. Pokud nechcete denně pochodovat delší vzdálenost k autu, zbývá vám pouze zaparkovat hned u domu. Ovšem takto dostává váš vůz celkem zabrat, protože počasí nevydrží beze změn.

Ochrana automobilu bez vyšších nákladů

Krycí plachta na auto představuje dobré řešení pro vozidla, která venku přečkávají všechna roční období. Snadno ji složíte do malé tašky a přemístíte, kam potřebujete. Ochranná autoplachta zabrání odření laku, korozi a gumové části nebudou tak rychle uhnívat. Pokud venku hodně praží slunce, stane se také užitečnou pomocnicí, protože se interiér tolik nepřehřeje. Ne, nebojte se ušpinění během manipulace. Plachtu přehrnete přes automobilové okraje a hned bude držet. Jakmile ji natáhnete, spatříte, že vám nijak nesklouzne, když v přední a zadní části se o upevnění postará guma. Na postranní zrcátka slouží dvě kapsy, čímž dojde k ochraně před ušpiněním. Dvě základní velikosti vyhoví každému druhu automobilu, dodávky se však uskutečňují jenom ve stříbrné barvě. Roky nedochází k žádné změně tvaru, tudíž se vám nijak nesmrskne a zůstane věrnou ochránkyní vašeho majetku.

Autoplachty na míru

Obáváte se, že plachta nebude určena pro vaše vozidlo? Nechte si zhotovit model přímo na míru. Plachty Štěpáník se postarají o ušití podle vašich požadavků a spolehněte se na dodávku maximálně do deseti dní. Všem plachtám rozhodně nechybí kvalita. V případě zájmu si lze nechat poslat vzorky. Výroba zakrývacích a stínicích plachet z polyetylenu se vyznačuje vysokou odolností vůči vodě, mechanickému poškození a UV záření. Nebojte se špatné manipulace, protože se jedná o lehké modely. Budou se vám dobře skladovat, zaručena je také velice dlouhá životnost. Kromě vozidel zakryjete různé stroje na zahradě, na sportovištích a v provozovnách rozmanitého zaměření.