Autoslužby, které můžete využít na Ostravsku

Výměna čelního skla Ostrava

Kdo nevlastní v dnešní době automobil, pomalu jakoby neexistoval. Kromě radosti může však přinést i starosti. Co dělat, když potřebujete vyměnit čelní sklo, seřídit geometrii, půjčit si auto nebo pronajmout dodávku, a to vše v okolí Ostravy? Přinášíme odpověď.

Výměna čelního skla

Pokud máte prasklinu na čelním skle, neváhejte svěřit svůj vůz do rukou odborníků. A udělejte to co nejdříve, než se vám z malé praskliny stane velká pavučina. Přestože výměna čelního skla může i zkušeným odborníkům trvat delší čas, profesionální firma by vám měla na dobu výměny zapůjčit jiný vůz v podobné kategorii. Nemusíte se tedy bát, že přijdete o důležitou schůzku nebo se budete muset spoléhat na MHD.

Výměna čelního skla Ostrava

Seřízení geometrie kol náprav

Máte-li na první pohled nerovnoměrně sjeté pneumatiky, měli byste si nechat změřit a seřídit geometrii kol. Kontrola podvozku, naměření současných hodnot a seřízení případné sbíhavosti nebo odklonu jsou základní služby, které můžete očekávat. Správné měření geometrie kol zajistí optimální jízdní vlastnosti vašeho vozu, šetří peníze za častou výměnu pneumatik a zajistí menší opotřebení podvozkových dílů.

Geometrie Ostrava

Půjčení vozu jednoduše

Potřebujete-li půjčit vůz, obraťte se na autopůjčovnu Bauer. Čeká vás velice jednoduchý proces doprovázený nadstandardními službami. Vyberte si vůz a jednoduše si ho zarezervujte. Stačí vám dva doklady totožnosti a zaplacení vratné kauce. Vůz na vás poté bude čekat v Ostravě přesně tam, kde si sami určíte. Vyberte si z nabízeného vozového parku takové auto, které splňuje všechny vaše požadavky.

Autopůjčovna Ostrava

Pronájem dodávky

Potřebujete-li převést velký náklad, stěhujete se nebo jenom chcete vyrazit na výlet ve větším počtu, pronajměte si kvalitní dodávku, která prochází pravidelnou preventivní údržbou  za přítomnosti profesionálních mechaniků. Může se jednat o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem – podle vašich potřeb.

Pronájem dodávek Ostrava