Bambus je pasé, teď je IN nanostříbro!

Oblečení na běh

Světem sportu už dlouhá léta vládne funkční oblečení z nejrůznějších materiálů. Důraz je kladen především na regulaci tělesné teploty a na odvádění potu, vlhkosti. Laicky řečeno, každý sportovec chce takové oblečení, které je lehké, prodyšné, ale ve kterém nepocítí během zpocení se chlad, a tím pádem nenastydne. Vedlejší efekt prádla by měl být ten, že zabraňuje vzniku zápachu. Nakolik se to vedlo například ponožkám z bambusu, už většina z nás ví, ale nakolik se to povede ponožkám z nanostříbra, to teprve zjišťujeme.

Zatočí s každou bakterií

Stříbro má dvě perfektní vlastnosti, je antibakteriální a dezinfekční. Právě díky těmto vlastnostem jsou částice stříbra využívány i v dentální hygieně. Tento fakt napovídá tomu, že stříbro nelze podceňovat. Oblečení na běh s nanostříbrem má nejen všechny důležité vlastnosti funkčního oděvu, ale skutečně vydrží déle svěží. Zápach vzniká ve chvíli, kdy se v oblečení začnou množit bakterie spojené s pocením. Oděvy s vláknem z nanostříbra nedovolí těmto bakteriím se rozmnožit. Zátěžové testy podstoupené na dlouhých trasách a v extrémních podmínkách tuto skutečnost potvrdily. Sportovní oděvy a spodní prádlo obohacené o molekuly stříbra eliminují zápach i po delším nošení. Co víc, zabraňují vzniků mykóz, a tím i kožním problémům.

Na trek i každodenní nošení

Pokud si prádlo této jedinečné technologie oblíbíte, můžete jej nosit i ve všední dny do práce. Pracovní den může být velmi stresující, nechte svou pokožku volně dýchat ve stylové polokošili značky Nanosilver. Vyrazit v něm můžete skutečně všude. Při velké zátěži v horách vás oblečení nezklame a možná vám zachrání život. Obzvlášť oceníte podkolenky a termoprádlo. Nanostříbro není jen pro drsňáky, ale i pro taktické sportovce jako jsou golfisti. Golfové oblečení a oblečení na tenis uleví svým majitelům svou lehkostí. Navíc je vždy elegantní, stylové a barevné.