Baterie jako funkční a vkusný doplněk

Dřezové baterie

Bez baterie se dnes neobejde žádný dřez v kuchyni a stejně tak by ani koupelna nebyla úplná. Na trhu se setkáme s celou škálou druhů a zpracování baterií, nicméně vybrat tu správnou může být pěkně tvrdý oříšek. Pokud ale řešíte novou kuchyň, vyplatí se investovat do kvalitní baterie z prémiových materiálů s řadou funkcí navíc. Uvidíte, jak si oblíbíte sprchování nádobí, popřípadě výsuvnou hadici s dostupností do těžko přístupných rohů velkého umyvadla.

Do moderní i rustikální kuchyně

Nové dřezové baterie by měly splňovat nároky na funkci i design. Do minimalistické a moderní kuchyně se hodí kuchyňské baterie ve stylovém lesklém či matném provedení s jednoduchým ovládáním a nadčasovým tvarem. Při výběru musí baterie pasovat k umyvadlu a neomezovat v pohybu okolo umyvadla. Nezapomínejte, že s baterií přichází do styku prakticky každý den, proto se vyplatí kvalitní baterie od ověřeného dodavatele. Klíčové jsou rovněž baterie do koupelny, protože bez nich by tato místnost ztrácela na funkčnosti. Vanové baterie lze pořídit v klasickém provedení i rustikálním zpracování, jež se liší na pohled a dodává místnosti na originalitě. K vanové baterii lze vybrat též vkusné umyvadlové baterie tak, aby vám nabídly dostatek prostoru pro denní hygienu. Při výběru sprchové baterie pak zvažte míru používání. Dáváte-li přednost sprchování, vsaďte na baterie podomítkové, které jsou velmi moderní. Nezklamou vás ani klasické nástěnné baterie s kohoutky.

Harmonické souznění vany a baterie

Na trhu jsou k dostání různé typy van a baterií, proto pečlivě vybírejte oba koupelnové komponenty tak, aby k sobě maximálně ladily. Například rohové vany si zaslouží moderní baterie a sprchu, pro asymetrické vany se hodí tvarované baterie. Pro vany volně stojící pak neváhejte zabrouzdat do originálních baterií, které jasně vystihnou jedinečnost vany a udělají z ní přednost celé místnosti. Ani tradiční obdélníkové vany vás nezklamou.