Bezpečnost v silničním provozu

Autoservis Šenov u Ostravy

Hustota silničního provozu rok od roku narůstá, což s sebou přináší častá dopravní omezení a nemalé množství dopravních kolizí. Přestože budeme jezdit opatrně, dodržovat povolenou rychlost a naše vozidlo technicky zajistíme, může dojít ke střetu zaviněním druhé osoby nebo naší chvilkovou nepozorností.

Dostaneme-li se do dopravních potíží, měli bychom vědět, kam se obrátit o pomoc a podporu! Závažné dopravní nehody samozřejmě vyžadují zásah záchranných a policejních služeb. Při malých silničních neštěstích však není zapotřebí kontaktovat policii a vystavovat se tak dalšímu stresu či časovým ztrátám. V těchto případech dostačuje využití asistenční služby, která se na místo rychle dostaví a bezplatně vám pomůže v mnoha následných krocích.

Asistenční služba vás nenechá ve štychu!

Asistenční služba je skutečným andělem na cestách, neboť se postará o celkové vyhodnocení nehody, podrobně zdokumentuje vzniklou situaci, bezplatně odtáhne vaše vozidlo a odveze do bezpečí i účastníky nehody! Zůstávají s vámi v kontaktu do finálního vyřešení pojistné události.

Další nabízenou možností, kterou můžete využít, je autoservis. Zde projde auto kompletní kontrolou a všemi potřebnými opravami za použití kvalitní diagnostiky a techniky. Odborníci z autoservisu Šenov u Ostravy propůjčí vašemu vozu novou fazónu. Poškozené pneumatiky dají zcela do pořádku rovněž tady, v pneuservisu Šenov u Ostravy.

Zpět na cesty s bezpečným náhradním vozidlem

Po dobu opravy vašeho auta máte nárok na zapůjčení náhradního vozidlaAutopůjčovna poskytuje široký sortiment vozů a řadu bezplatného příslušenství v podobě autosedačky, navigace nebo střešního nosiče. Také v tomto případě se lze spolehnout na autopůjčovnu Šenov u Ostravy a vypůjčení náhradního vozidla Šenov u Ostravy. Náhradní vozidlo je dostupné v mnoha místech České republiky, proto si pohodlně vyberete nejbližší pobočku. Žádané je náhradní vozidlo Olomouckého kraje, bezpečné náhradní vozidlo Moravskoslezského kraje si rovněž vypůjčilo mnoho zoufalých řidičů. Náhradní vozidlo Jihočeského kraje je též vítanou variantou nepojízdných řidičů.

Všichni si přejeme dojet bezpečně do vytyčeného cíle, bohužel ne vždy se nám poštěstí! Vzniklé komplikace a škody jsou nepodstatné v porovnání s naším zdravím. Díky pomocným složkám navíc nejsme v maléru osamoceni a bezmocní.