Bezpečný domov pomocí moderních prvků

garážová vrata

Nezáleží na tom, zda bydlíte v bytě, rodinném domku anebo chcete zkvalitnit zázemí firemních prostor. Trh nabízí řadu možností, jak vylepšit své stávající bydlení, dopřát si komfort a zároveň se cítit bezpečně. Jednou z možností, jak zvýšit hodnotu svého domova a zároveň pohodlnost, je ochrana před sluncem. Dávno odzvonilo klasickým žaluziím, které jsou sice levnější volbou, nicméně s moderními trendy už dávno nedrží krok.

Venkovní žaluzie se skvěle hodí pro novostavby i komerční objekty. Jejich stylové zpracování do posledního detailu slibuje jednoduché ovládání s elektrickým či ručním pohonem. Externí řešení žaluzií přitom není nijak finančně náročné, parádu ale udělá obrovskou. Bude pouze ve vaší moci, kolik sluníčka si domů pustíte, kdy se schováte před zvídavými pohledy sousedů a stejně tak kdy si dopřejete klid od okolního ruchu.

Žaluzie versus rolety

Stejně jako pro vnitřní použití je pouze na vás, zda se rozhodnete pro žaluzie či rolety, totožné rozhodování vás čeká i z vnějšku. Oproti venkovním žaluziím působí venkovní rolety lépe jako kvalitní odpuzovač zlodějů a kromě estetické stránky plní i tu bezpečnostní. Přes rolety se jen tak nedostanete a platí tady, že ovládání lze zajistit ručně pomocí kličky, na elektrický pohon, eventuálně dálkově. Jestliže vás zaujaly rolety na venek, pak je nutné se rozhodnout, jaký systém instalace je vám nejsympatičtější. U novostaveb je možný systém montáže pod omítku, což v praxi znamená, že rolety nejsou nijak viditelné, dokud je nestáhnete dolů. Nejen pro starší domy a budovy se hodí předokenní rolety instalované před okny. Vzhledem k tomu, že schránka je montována před oknem, nevznikají žádné tepelné mosty a vy se můžete těšit ze snížení hluku i vyšší ochranou.

Promítněte bezpečnostní prvky i do dveří

Dveře musí na první pohled působit nedobytným dojmem. Specialista na garážová vrata vám navrhne takové řešení, jež splní vaše očekávání na funkčnost, design a ve výsledku i cenu. Vysoce kvalitní jsou rovněž průmyslová vrata navržená do náročných podmínek s častým používáním. Odolnost garantují prémiové materiály. Ať už se rozhodnete pro výklopná garážová vrata či obdobu v podobě rolovacích a posuvných vrat, chtějte vždy vysoký stupeň ochrany a kvality v každém detailu.