Bio nádobí vás nezklame

bio nádobí

Příprava oslav vždy zabere dost času a je třeba myslet na nejrůznější drobnosti, které budou hosté určitě rádi vyhledávat. Kromě nabídky různých nápojů a jídel nesmí chybět nádobí, protože vše krásně naservírované hodně láká ke snědení.

Žádné střepy z nádobí

Když se někde oslavuje, lidé se baví a bývají méně opatrní. Proto se často stává, že se po zemi povalují střepy z talířů, skleniček a misek. Kromě toho, že ztrácíte majetek, tak se někomu může stát nehoda a poraní se. Hlavně na dětské párty to chce zvýšenou opatrnost. Těmto problémům můžete předcházet, když se zaměříte na pořízení bio nádobí. Půjde o jednorázové použití a po splnění účelu se ho jednoduše zbavíte. Ne, nebojte se o přílišné zatížení životního prostředí, protože toto speciální nádobí se zhotovuje z biologicky odbouratelných materiálů, nejčastěji z bio plastu, z cukrové třtiny nebo ze dřeva.

Slavte s nezávadnými produkty

Nabídka nádobí v bio provedení je opravdu široká. Seženete vše, co budete používat. Nechybí nejrůznější talíře, tácky, kelímky, misky a bio příbory. Nejprve si uvědomte, jestli budete potřebovat kusy pro horké nápoje a potraviny, nebo jen na studené. Materiál se liší. Všechny lžíce, vidličky, nože, talíře a další se vyznačují dobrou stabilitou, voděodolností a jdou vložit i do mikrovlnky. Jedná se o úplně zdravotně nezávadné materiály, tudíž se neobávejte pořízení i na dětské akce. Po použití se vyhnete všem myčkám a ručnímu mytí, protože stačí objevit místo určené ke kompostování. K výrobě nádobí z cukrové třtiny se využívají hodně tvrdá vlákna, konkrétně získaná ze zbytků vznikajících při extrakci cukru ze třtiny. Dříve se tento materiál ničil, ale v současnosti se našlo praktické upotřebení. Většina sortimentu se nachází skladem, takže si stačí jen udělat seznam hostů a každému pořídit nějaké kousky.