Čeká vás rekonstrukce? Vložte ji do rukou odborníků!

kuchyni na míru

Pozorujete, že váš interiér potřebuje změnu? Myslíte si, že byste se doma cítili lépe, kdyby vaše kuchyň dostala modernější podobu a koupelna elegantnější barvy? Postupem času se prostředí, ve kterém žijeme, okouká, přestane vydávat pozitivní energii, stárne. Abychom zbytečně nestárli s ním, je potřeba provést změny, které nemusí být zásadní, ale zásadně dokáží ovlivnit náš život.

Pokud jste se rozhodli pro částečnou či kompletní rekonstrukci bytu a nemáte s tím žádné zkušenosti, svěřte se odborníkům, kteří se na rekonstrukce bytů specializují.

Rekonstrukce kuchyní a koupelen

Kuchyně je nejdůležitější místností v bytě či domě. Měla by být prostorná, světlá, praktická a příjemná. Pokud stavíte nebo radikálně rekonstruujete, je nejlepším řešením nechat si vyrobit kuchyni na míru. Profesionální společnosti vám připraví jakkoliv atypický návrh, kuchyňskou linku dodají včetně vybraných spotřebičů, smontují a zajistí plynárenské a instalatérské práce.

Rekonstrukce koupelny může zahrnovat jednoduché práce i složitější úpravy pro náročné klienty. Nebojte se vyjádřit své potřeby, kvalitní firma splní veškeré vaše požadavky.

Rekonstrukce bytu či bytového jádra

Možná jste koupili nebo zdělili starý byt, který si žádá zásadní změny. Rekonstrukce bytu nebo bytového jádra na první pohled může vypadat složitě, avšak ne v případě, když se obrátíte na solventní společnost s dlouholetými zkušenostmi. Po vašem odsouhlasení společně vytvořeného návrhu se již nebudete muset o nic starat. Veškeré úkony spojené se stavbou, jako jsou například instalatérské, topenářské či elektrikářské práce, jsou součástí nabídky.

Společnost Mattes plus využívá bohaté zkušenosti svých pracovníků a řemeslníků ručících za kvalitně odvedenou práci. Rekonstrukci bytového jádra, bytů, kuchyní i koupelen provádí v Moravskoslezském kraji: Frýdek-Místek, Ostrava, Havířov.