Čističky, kanalizační i vodovodní přípojky – to jsou služby 1616.cz

kanalizační přípojky

Firma 1616.cz se zaměřuje na projekční činnost, ale i realizaci a bezvýkopové opravy kanalizací a vodovodních přípojek, specializuje se rovněž na projektování a budování čističek odpadních vod. Služby poskytuje v Ostravě, Opavě, Olomouci, Ostravici, Rožnově pod Radhoštěm, Přerově, Hranicích, Bruntálu, Šumperku, Vyškově, Brně, ve Zlíně a v okolí těchto měst.

Kanalizace na klíč i rychlé opravy

Výstavba kanalizační přípojky je sofistikovaná práce, která zahrnuje řadu činností od geodetického zaměření, výkopových prací, pokládky potrubí, usazení nádrží z betonu či plastu, budování domovních rozvodů, montáže jímek a čerpadel i kolaudaci nové kanalizační sítě. To vše je možné poptávat u společnosti 1616.cz. Firma dává 50 let záruku na provedení kanalizační přípojky a 10 let na materiál. Spolehnout se lze na rychlou realizaci i kvalitní provedení. Společnost má k dispozici veškerou potřebnou techniku. U firmy můžete poptávat též tlakové zkoušky kanalizace, monitorování kanalizace a rychlé kanalizační bezvýkopové opravy již do 24 hodin.

Vodovodní přípojky od profíků

Budování vodovodních přípojek, ať již dílčích, nebo jako řešení kompletního vodovodního řádu v obcích, je další specializací společnosti 1616.cz. Firma dává na provedené práce a materiál 20letou záruku. Společnost na základě projektové dokumentace vytyčí inženýrské sítě, přiveze techniku a materiál, osadí veškeré betonové a plastové nádrže, zaměří vedení sítě, upraví terén do původního stavu a během celé realizace zajistí potřebnou fotodokumentaci. Vodovodní přípojky lze poptávat i jako individuální stavby u drobných investorů.

Odborná stavba ČOV na klíč

Čistička levněji než přímo od výrobce a odborná stavba ČOV na klíč. Firma 1616.cz realizuje výkopové práce, napojení kanalizace, kompletní vytvoření kanalizačního řádu, jeho zprovoznění i uvedení terénu do původního stavu. Garantuje nízké ceny čističky odpadních vod a rychlé práce již do 24 hodin.