CNC obrábění poptávejte u karvinské Company PMX

obráběcí stroje

Od roku 2017 karvinská firma Company PMX vyrábí stroje i zařízení pro zpracování plechů a řadu dalších nástrojů či strojů. Důležitou součástí její nabídky je i CNC obrábění.

CNC obráběcí stroje jsou ve firmách oblíbené proto, že zrychlují a zpřesňují výrobu. Stále hrozí nepřesnosti a je tu riziko lidské chyby. Kvalita je závislá na vhodném nástroji, technologii obrábění i dobrém upnutí výrobku. A samozřejmě na kvalitě CNC stroje. Jelikož jde o drahé zařízení, pro spoustu firem vyjde výhodněji tento úkon outsourcovat, například na Company PMX.

CNC obrábění různých materiálů

Company PMX nabízí CNC obrábění slitin hliníku, nástrojových a konstrukčních ocelí nebo vysoce otěruvzdorných plechů HARDOX. Disponuje totiž celou řadou strojů, jako je vertikální obráběcí centrum, hrotový soustruh, vrtačko-frézka, rovinná bruska, svislá obrážečka či magnetická vrtačka.

Pomoc v případě havárie

Na Company PMX se obrací taktéž firmy, které mají krátkodobě vyšší příliv zakázek a nestíhají je na vlastních strojích zpracovat, nebo ty, jež se musí potýkat s nějakou havárií. Pokud se vám rozbije stroj, na němž provádíte CNC soustružení, víte, na koho se obrátit. Jelikož se karvinská společnost nezabývá sériovou výrobou, je schopná nabídnout volné kapacity pro urgentní potřeby a drobnější zakázky.

Opracování dílců dle dokumentace i modelu

Pro CNC vrtání, frézování, soustružení i další obrábění jsou využívány pouze ty nejlepší stroje. Firma je schopná realizovat opracování buď podle 3D modelu, nebo dodané dokumentace. Vše je o domluvě včetně časové realizace. Budete sice jednat s profesionály, avšak s profesionály s lidskou tváří, kteří se snaží být pro zákazníky spolehlivým partnerem. Company PMX má navíc i vlastní dodávky a nákladní automobily pro přepravu materiálu, ani na tohle tedy nebudete sami.