Darujte Netflix dárkový poukaz

Netflix předplatné

Blíží se vánoční svátky nebo jenom narozeniny někoho blízkého? Možností, jak mu udělat radost je celá spousta. Bohužel se většina lidí natáhne po tradičních ponožkách nebo po jiných měkkých dárcích, které se tolik neocení. Pokud se letos chcete vyhnout zklamání v očích, doporučujeme sáhnout po dárkových poukazech. Je snad někdo, komu by Netflix dárkový poukaz neudělal radost?

Dárkové poukazy, které stojí za to

I když lze dárkový poukaz pořídit prakticky do všech obchodů, kolem kterých dnes a denně procházíte, v současné době jenom otázkou času, kdy je zase zavřou a nás odkážou na online nakupování. I proto se vyplatí darovat takový kupon, který najde využití i během pandemických dnů a který nám navíc ušetří nějaké peníze. A tím Netflix předplatné je!

Oblíbená streamovací platforma je dnes součástí každé domácnosti. Lidé zkrátka milují sledovat filmy a milují sledovat seriály, a přesně těmi se to v nabídce Netflixu jenom hemží. Navíc neustále přibývají nové čili filmová zábava je prakticky nekonečná. 

Seriály, které stojí za vidění

I když je Netflix předplatné součástí každé domácnosti, někdy máme problém s jedním, a sice vybrat si ideální snímek, na který se podíváme. Abyste se takovým starostem vyhnuli obloukem, nabízí se zjistit, jaké seriály stojí za zhlédnutí. Protože právě seriály jsou zábavou na několik dnů. 

Netflix se dostal do povědomí díky hned několika seriálovým hitům. Jedním z nich byla Koruna, jeden z nejvíce nákladných projektů, do kterých se společnost pustila a která pojednává o královské rodině a o tom, jak to v ní chodí. 

Dalším je Lupin, zajímavé drama, ve kterém dominuje skvělý francouzský herec Omar Sy. A v neposlední řadě stojí za zmínku trocha akce, a sice seriál La Casa de Papel, který si získal naprosto všechny napříč celým světem.