David Rusňák z DRFG cítí odpovědnost za podporu regionů

Obchodní, ale také osobní vazba k regionu je důvodem dlouholeté spolupráce mezi Investiční skupinou DRFG a Regionální hospodářskou komorou Brno. David Rusňák majoritní akcionář DRFG, k tomu uvedl, že v oblastech, kde má naše skupina obchodní aktivity, je naší povinností zlepšování kvality společenského života. Více informací najdete třeba zde: davidrusnak.cz Brněnská investiční skupina se zaměřuje na finance, telekomunikace a nemovitosti, ale klientům kromě toho nabízejí také investice do dluhopisů nebo podílových fondů. Proto na začátku listopadu loňského roku vyústila spolupráce s RHK Brno podpisem tříletého generálního partnerství.

Ředitel komory Čeněk Absolon je pokračujícím partnerstvím mezi komorou a DRFG nadšen. Podle něj je David Rusňák člověk s pevnými hodnotami a vnitřní integritou, a to nejen v dobách, kdy se daří, ale i v momentech, kdy není tak dobré počasí. Absolon se o tom mohl přesvědčit už při spolupráci v předchozích letech. Podle Absolona jsou totiž v dnešním světě bez pevných, osobních a seriózních vazeb ekonomické výkony poloviční.

DRFG má s RHK Brno nadstandardní vztahy

Komora si za svůj hlavní cíl klade podporu aktivit v podnikaní pro své členy, kterým také například pomáhá se vzděláváním zaměstnanců a zprostředkovává nové obchodní příležitosti. Odborné poradenství, kontakty se zahraničními firmami, to vše komora svým členům poskytuje. Také pro komoru je partnerství a spolupráce s DRFG prestižní záležitostí, jsou totiž rádi ve společnosti takových organizací, jako je hokejový klub Kometa Brno, JazzFestBrno nebo Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Před několika lety převzala od DRFG komora aktivity Brno Business Clubu, a to také ukazuje jak výjimečná je spolupráce mezi oběma subjekty. Tento klub už dlouhá léta nabízí podnikatelům i veřejnosti možnost setkávat se se zajímavými osobnostmi.