Digi televize za super cenu – ověřte si dostupnost a buďte online

Jak by se vám líbilo pohodlně se usadit na gauči a sledovat více než dvě stovky televizních programů? Využívat zpětné přehrávání nebo si jednoduše nahrát pro vás důležitý obsah? A jako bonus navíc byste mohli pomocí chytré aplikace sledovat svou televizi v telefonu. Líbí se vám to? Pak máte nejvyšší čas investovat do online televize a přidat se ke 170 000 spokojeným zákazníkům v České republice.

 Televize s Wi-Fi jako základ

Moderní televize vám nabízí řadu výhod. V první řadě získáte přívětivé uživatelské rozhraní, v němž najdete své dokumenty i smlouvy a stejně tak klíčové informace o službách. Díky novinkám vám neunikne vůbec nic! Filmové novinky a tipy měsíce vás rozhodně budou bavit. Sledovat nejen je totiž můžete odkudkoliv, třeba tradičně v televizi, ale klidně z počítače, tabletu či mobilního telefonu. Díky přehledné aplikaci bude ovládání televize maximálně komfortní! Videotéka vám nabídne kvalitní obsah HBO Max a kdybyste náhodou přišli o nějaký oblíbený seriál či film, můžete si obsah zpětně přehrát, a to až o sedm dní, stejně jako na vás čeká 100hodinový prostor pro nahrání obsahu. Internetová televize vám zkrátí dlouhou chvíli a nabídne zcela unikátní možnosti sledovat 200 programů různého zaměření – od dokumentů, sportu, dětských programů až po romantické seriály a akční filmy.

Zjistěte, jestli je to pro vás

Také vás skvělá nabídka zaujala? Pak zbývá poslední krok – ověřit dostupnost televize ve vašem městě. NejTV aktuálně pokrývá nad stovku obcí. Po zadání vašeho města, eventuálně poštovního směrovacího čísla, získáte nejen přehled o dostupnosti, ale též rovnou nejvýhodnější cenovou nabídku se všemi detaily. Vyzkoušejte například výhodné balíčky kombinující internetovou televizi s připojením k internetu. Od toho momentu vám neuteče žádný díl seriálu, napínavý film nebo dlouho očekávaná filmová novinka.