Doplňky z nitra přírody – pořiďte si nejstylovější hodinky ze dřeva!

dřevěné hodinky dámské

Nudí už vás všechny vaše outfity a žádný z doplňků je nedokáže oživit natolik, abyste si zase přišli aspoň trochu originální a vyčnívali z davu? Pak byste jistě neměli přehlédnout horký trend pánské i dámské módy, a sice hodinky ze dřeva. Ne, v dnešní době není nic nemožné, takže ani hodinky z opravdového dřeva nejsou výjimkou. A jaké jsou jejich nesporné výhody oproti jejich klasickým kovovým nebo plastovým příbuzným? Proč nesmí chybět ve vaší sbírce hodinek? To všechno a ještě něco navíc se dozvíte v následujícím článku.

Buďte s dřevěnými hodinkami eko!

Nejen, že dřevěné hodinky vypadají neskutečně stylově, ale jsou šetrné k životnímu prostředí. Navíc asi znáte ten pocit, když vaše zápěstí poprvé po nasazení ucítí chladivý kov, ze kterého naskočí husí kůže, a pod masivním ciferníkem se po pár hodinách práce ruka pěkně prohne a unaví. Dřevěné hodinky oproti kovu téměř nechladí, což oceníte hlavně v zimě, a jejich hmotnost se pohybuje kolem pár desítek gramů. Pokud tedy nejdete jen po designu, ale i po praktičnosti, rozhodně o dřevěných hodinkách popřemýšlejte.

Výroba hodinek ze dřeva

Vybírat můžete z různých barev dřeva, hodinky se vyrábí z rozličných dřevin, například z teakového, ebenového, javorového a bambusového. Dřevo je prvotřídní kvality, je vybíráno pod přísným dohledem a před samotnou výrobou hodinek je sušeno po dobu asi jednoho roku. Jedná se o krásnou ruční práci, která bude zdobit vaši ruku a reprezentovat vytříbený styl a smysl pro kvalitní výrobek.

Co je Bobo Bird?

Jedním z nejkvalitnějších prodejců těchto hodinek je firma Bobo Bird, která vyrábí dřevěné hodinky pánské, ale také dámské v mnoha odstínech dřeva, s digitálním i ručičkovým displejem a různými designy ciferníku či řemínku, který může být dokonce z korku či kůže. Dřevěné hodinky se hodí jako dárek pro přítele, nebo samozřejmě dřevěné hodinky dámské pro přítelkyni. Pokud si nepotrpíte na tajemství, můžete si společně pořídit párový set hodinek pro něj a pro ni, navíc ve stylové dřevěné krabičce. Kochejte se a objednávejte na DreveneHodinky.eu.