Dopřejte si chutné kávové speciality v pohodlí domova

Za kvalitní a lahodnou kávou už se nemusíte vydávat do některé z kaváren. Můžete si ji snadno připravit i v pohodlí vašeho domova. Stačí si jen pořídit toho správného pomocníka, se kterým bude příprava lahodného nápoje radostí. Kvalitní kávovar je totiž základ.

Dejte přednost švýcarské kvalitě

Jedním z výrobců kvalitních kávovarů vhodných pro domácí i profesionální použití je švýcarská společnost JURA. Ta se na trhu pohybuje již od roku 1931 a za tu dobu si vybudovala velmi dobré jméno. Důkazem jsou miliony spokojených uživatelů i množství získaných ocenění. Kávovary JURA se ze svého rodného Švýcarska rychle rozšířily i do dalších zemí a dnes se těší obrovské oblibě téměř po celém světe. Každý z kávovarů se vyznačuje velmi kvalitním zpracováním a je vybaven prvotřídními technologiemi, díky nimž se každý šálek vaší kávy stane nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo jej ochutná.

JURA E80 – uživatelsky nejoblíbenější model

Pokud vás zajímá, který z modelů je podle uživatelů ten úplně nejlepší, rádi bychom vám představili kávovar JURA E80. Ten je vyhotoven v krásném černém provedení a stává se tak jedinečným designovým doplňkem, který sluší každé domácnosti. Stal se také vítězem ceny Reddot design awards za rok 2016. Kávovar se však nepyšní jen zajímavým vzhledem. Je také vybaven množstvím zajímavých funkcí, s jejichž použitím bude příprava kávy snadnější než kdy dříve. Díky funkci One Touch stačí stisknout jediné tlačítko a kávovar si sám namele požadované množství kávy a připraví jeden z dvanácti nápojů dle vašeho výběru. Kávovar ani není nutné odvápňovat, o stav filtru se totiž postará funkce Smart Filter. Samozřejmostí je velký barevný displej s českým jazykem, poměrně objemné odpadní nádobky i vysoká výpusť na mléčné speciality umožňující použití vyšší sklenice na oblíbené Latté.

Kávovary JURA jsou synonymem kvality a jejich snadné použití si jistě oblíbí každý milovník tradičního espressa či některé z kávových specialit. Pokud se rozhodnete pro nákup některého z řady těchto švýcarských kávovarů, nezapomeňte navštívit obchod shop-jura.cz, který je autorizovaným dealerem značky JURA v České republice a nabízí zboží s prodlouženou zárukou, jež pochází výhradně z české distribuce. Nabídka je zde natolik rozsáhlá, že si určitě vybere i ten nejnáročnější konzument kávy.