Dopřejte si moderní a vkusný bytový textil

Záclony

Přemýšlíte, jak zútulnit domov? Čím jej vylepšit, zkrášlit a cítit se jednoduše i doma fajn? Pak vsaďte na jednoduché a levné tipy. Začněte třeba tím, že změníte barvy v interiéru, popřípadě je slaďte do dvou základních barev a použijte celou řadu odstínů. Ne všechny barvy jsou vhodné do každé místnosti, třeba v ložnici oceníte zelenou, krémovou či šedou, rozhodně se vyvarujte sytě fialové, křiklavě červené a dalším výrazným barvám, jež mohou ovlivnit váš spánek i náladu před spaním.

Nové povlečení z kvalitních materiálů

Pokud hledáte způsob, jak oživit ložnici, vsaďte na nové povlečení. Aktuálně jej pořídíte online v několika materiálových zpracováních, přičemž jasně vítězí letitý favorit bavlna. Bavlna dobře saje pot, je velmi příjemná na dotek a dokáže optimalizovat teplo. Naopak krep volte v momentě, kdy nemáte čas žehlit a potřebujete, aby byly lůžkoviny rychle suché. Velmi luxusní dojem udělá také satén a vaše pokožka zajisté ocení též bambus nebo dražší damašek. Abyste měli v ložnici dostatek soukromí, nemusíte hned zatahovat žaluzie. Příjemnou pohodu navodí závěsy ve sladěných barvách. Ke všemu vám závěsy udělají parádní službu i tam, kde vás stále trápí stará okna, přes něž profukuje. Únik tepla v zimních měsících se výrazně sníží díky těžkým závěsům!

Záclony jsou opět in!

Záclony jsou dlouholetým pomocníkem pro vylepšení interiéru. Už dávno neplatí, že záclona musí působit unylým dojmem s nudnými vzory. Naopak! V kurzu jsou barevné záclony s výraznými potisky, různými geometrickými tvary a velikostmi vhodnými pro malá i velká okna. V nabídce seženete kusové i metrážní varianty s různou výškou a šířkou včetně moderních vzorů, celoplošných potisků, květinových a dětských motivů a jednoduchých designů. Záclony i závěsy najdou využití v dětském pokoji, oživí kuchyň, ložnici a určitě se hodí třeba na chatu nebo do pracovny.