Dopřejte si rychlý a spolehlivý internet

Internet Ostrava

Internetové spojení se stalo běžnou součástí každé domácnosti. Dosud se však mnozí potýkají s mizernou rychlostí, což není příjemné v době, kdy například pracujete z domova a využíváte k tomu online prostředí. Dobrou zprávou je, že dnes si každý může zajistit kvalitní připojení.

Není Wi-Fi jako Wi-Fi

Rychlý a spolehlivý internet do celé České republice? Ne, nejde o žádný sen, ale o realitu, kterou si můžete dopřát i pro váš internet na doma. Společnosti Planet A (obchodní značka AIM) zjistila, že dost uživatelů si plete domácí Wi-fi s Wi-fi připojením od poskytovatele. Hlavně obyvatelé malých obcí se nezajímají o spolehlivější kabelové připojení, i když s ním získají také domácí wifinu. Zbytečně nezavrhujte kabel, protože je nutné rozlišovat používanou technologii poskytovatele a technologii určenou pro domácí síť. Připojení s kabelem není žádná věda. Jednoduše kabel zastrčíte do Wi-Fi routeru a nastavíte síť.

Priority lidí, kteří rádi tráví čas online

Co patří mezi vaše priority? Asi tak jako u všech – kvalita a vysoká rychlost připojení. Pokud budete mít zrealizované kabelové připojení, tak se přesvědčíte, že se nebudete potýkat s rušením, výpadky či oslabením signálu ve špatném počasí. Nebudou vadit ani překážky v cestě pro signál, dokonce ani rušení od uživatelů bydlících v sousedství. Kabel je hlavním důvodem, proč nedojde skoro k žádnému výraznějšímu kolísání rychlosti. Patříte-li mezi šťastlivce, kteří jsou velice spokojeni s připojením již několik let, i tak neuškodí, když se porozhlédnete, co současní poskytovatelé nabízejí nového. Například odhalíte, že platíte příliš mnoho za služby, přitom byste mohli platit mnohem méně, aniž byste to poznali na kvalitě a množství přenesených dat. AIM jde s dobou a tarify se průběžně přizpůsobují tomu, co je nejaktuálnější a jaké jsou požadavky na odesílání a stahování dat. V domácnosti může pracovat i několik routerů společně, podle jejich výkonnosti. Tím se vám zaručí silný signál. Neznamená však, že s kabelem budete všude nacházet dráty, právě naopak.

Ostravský internet bez potíží

Stačí se nezávazně poptat a získáte internet od 280 Kč měsíčně. Zadáte adresu a zjistíte, jestli se u vás doma zrychlila přípojka. Rozhodli jste se preferovat rychlost a spolehlivost? Nemusíte se starat o přechod od stávajícího poskytovatele, firma všechno zařídí za vás. Internet Ostrava vás nadchne svou rychlostí. K tomu také získáte televizi Kuki se zpětným posuvem a jinými funkcemi. Za vyzkoušení nic nedáte, a to doslovně, protože měsíc je zcela zdarma. Rodinná firma AIM se neustále rozrůstá a dala si jasný cíl: poskytnout domů spolehlivý internet po celé naší republice. Rychlost vždy vítězí, protože kdo se loudá, ten moc nejede a propásne mnohé výhodné příležitosti. Je také dobré vědět, že se o vás někdo postará, když se cosi pokazí a vy tomu absolutně vůbec nerozumíte. K samozřejmostem patří kvalitní péče o zákazníky, na jednotlivé požadavky se reaguje mnohem pružněji, než jste tomu byli zvyklí u velkých společností. Názory každého zákazníka náleží ke klíčovým a lze počítat s individuální podporou.

Změny přichází časem

Firma AIM se objevila na Chodově již v roce 2012. Již od začátku se vědělo o velkém potenciálu této atraktivní lokality. Za léta fungování se stále vynakládá maximální úsilí ve starání se o klienty. Internet Chodov znamená poskytnutí veškerých informací v zákaznických centrech a na linkách. Problémy se řeší brzy, protože nikdo nemá zájem, abyste se zbytečně zlobili, že nemůžete splnit své závazky na firemních stránkách nebo na sociálních sítích. Moderní připojení vydrží a nikdy vás nezdrží, jelikož umí rychle pracovat.