Dosáhněte originálních fotografií

dýmovnice do ruky

Chystáte se na rodinné focení, svatební focení nebo třeba na fotografie, pomocí kterých odhalíte svým blízkým pohlaví vašeho budoucího miminka? Skvělým oživením může být použití zábavní pyrotechniky, která vykouzlí na vašich fotkách dechberoucí efekty.

Barevné dýmovnice fungují u svatebních fotografií

Ať už vás čeká setkání s profesionálním fotografem, nebo si chcete vytvořit poutavou fotografickou památku jako amatéři, můžete pro oživení fotek využít barevné dýmovnice do ruky. Dýmovnice do ruky bývají opatřeny rukojetí pro bezpečné držení i manipulaci. 

Barevné dýmovnice skvěle fungují u svatebních fotografií, nebo třeba u fotografií prozrazujících pohlaví budoucího miminka. U svatby skvěle poslouží bílá dýmovnice či dýmovnice v barvě, u příležitosti odhalení pohlaví miminka můžete příhodně využít dýmovnice v modré či naopak růžové barvě. 

Dýmovnice ale skvěle podtrhnou i jakoukoliv produktovou fotografii či fotografie zachycující osoby či zvířata v nějaké akci. Dýmovnice totiž dodávají fotce na dynamičnosti. Nezapomeňte ale na to, že dýmovnice hoří jen malou chvíli, maximálně pár minut. Je tedy potřeba být při focení pohotový.

Prskavky nejen pro párové focení

Zajímavou proprietou pro vaše focení jsou i obyčejné prskavky, které skvěle fungují u párového, rodinného i svatebního focení. Kromě toho, že vytvoří zajímavý efekt na fotce, skvěle zabaví i děti a dostanou do fotky akci i spontánní pozitivní výrazy účastníků.

Z prskavek navíc můžete vytvářet i světelné nápisy. Stačí každému z účastníků dát do ruky zapálenou prskavku (ideální jsou ty dlouhé), se kterou co nejvěrněji opisuje vybrané číslo, písmeno, či tvar. Fotograf (či automatický fotoaparát) pak vyfotí účastníky s dlouhým časem a poutavá fotka je na světě. Na Silvestra takto ve čtyřech hravě vytvoříte nový letopočet, ve dvou můžete opisovat každý jednu polovinu srdíčka a vyhrajete si i jako jednotlivci, kdy se kreativitě meze nekladou.