Dovolená v Chorvatsku s ubytováním podle vašich představ

chorvatsko dovolená

Jaderské moře připadá českým turistům jako naprostý ráj, kam se rádi vrací za průzračnou vodou a vodní zábavou. Nejde však jen o mořské radovánky, Chorvatsko nabízí i jiné možnosti, které slouží jako velká lákadla k pravidelným dovoleným.

Neodolatelné pobřeží v Chorvatsku

Během návštěvy vás zaujmou unikátní historické památky, nádherná příroda v národních parcích a místní gastronomie, kterou nesmíte zapomenout ochutnat. Na prozkoumání čekají mnohé zálivy a ostrůvky. Nelze vynechat romantické toulky po chorvatském pobřeží. Mnoho kilometrů však nezvládnete během  krátké dovolené, nejlepší je zaměřit se na jednu konkrétní oblast a příště si zase vybrat další. Není problém najít nejvhodnější místo podle vašich představ, zaměřte se na to, jestli upřednostníte přírodní útvary, pláže či historická zákoutí. Vždy však budete hledat vhodné ubytování, které si snadno vyberete pomocí webu https://www.hrvaska.net/cz/, kde jsou přehledně zpracované aktuální nabídky. Druh ubytování se dá zvolit, stejně jako zatrhnete konkrétní oblast. Například se rozhodnete vypravit na ostrov Krk, kde vám maximálně vyhovuje pobývat blízko centra města Baška. Těmto požadavkům vyhovuje hotel Corinthia, kam nejraději jezdí celé rodiny. Ohromí vás zátoky se štěrkem, dlouhá oblázková pláž a v hotelu pestrý gastronomický jídelníček.

Relaxování na prosluněných plážích

Mnozí lidé se hodně těší na opalování a odpočinek na prosluněné pláži u moře. Na slunečné pěkné počasí zde narazíte hlavně v době od června do září. Chorvatsko dovolená pro vás znamená mnoho stylů ubytování, kde se rozhodněte podle vybavení, polohy hotelu, typu pokojů, služeb v okolí či vzdáleností od pláže. Nejhojněji se navštěvují neodolatelně vypadající Plitvická jezera, historická města Split, Pula a Šibenik, záliv Kvarner. Makarská riviéra nebo národní parky Krka a Velebit.