Erotika, jak se patří – nová Nuru masáž pražských salónů se spoustou příjemných doteků je sen každého chlapa

Nuru masáž

Body to body neboli kluzká erotická Nuru masáž pražských salónů, které jsem nedokázal odolat. Kdo by taky odolal, když po vašem těle klouže naolejovaná, respektive nagelovaná kráska? V Praze se mi minule zalíbilo, a tak mé kroky vedly opět do naší metropole. Musím se přiznat, tentokrát to bylo tak trochu tajně, protože tohle by mi doma už rozhodně neprošlo. Uznávám, že se není moc čemu divit, ale já pro tenhle zážitek rád trochu zariskoval. Chtěli byste vědět, jak taková masáž probíhá a co znamená slovo Nuru? Pak se vrhněte do čtení mého článku.

Nuru masáž, body to body? Říkejte tomu, jak chcete, pro mě dokonalá záležitost

Když někde nadhodíte, že byste rádi zažili Nuru masáž, tak buď nikdo neví o co jde nebo uslyšíte, že se jedná zase o nějakou moderní blbinu, kterou vymysleli, aby z lidí vytáhli co nejvíc peněz. Jedno je na tom pravdivé, vážně tyto masáže provádějí pro peníze, však se taky nejedná o charitu a masérky i salón se z něčeho uživit musí. Ovšem rozhodně nejde o nějakou módní záležitost, protože tento typ masáže je tradičním japonským rituálem už hezky dlouho.

Samotná masáž probíhá, jak už název prozrazuje body to body, tedy v překladu tělo na tělo. Masérka pracuje celým svým tělem. Masíruje vás prsy, zadečkem nebo po vás může klouzat celá a různě se s vaším tělem proplétat. S podobnými metodami se můžete setkat také při thajských masážích o jejichž průběh je popsán zde. Ale vraťme se zpátky k Nuru masáži. No není to vzrušující? Pro mě určitě, stačí mi si na ty úžasné chvíle vzpomenout a už se mi valí krev, však víte kam.

Masérku jsem si mohl dopředu zvolit podle vzhledu i zkušeností. Ano na plné čáře všechny certifikáty ostatních zaměstnankyň salónu převálcoval vzhled nejmladší z nich. Myslím, že jsem si zvolil dobře. Bylo na co se dívat.

Můj zážitek začal ve sprše

Skutečná podívaná přišla hned na začátku masáže, když jsem v doprovodu oné slečny vyrazil do sprchy. Byli jsme oba zcela nazí a v reálu byla masérka ještě větší kus než na fotkách. Sprchování se provádí na začátku masáže z hygienických důvodů a v tomhle případě taky pro lepší účinky Nuru gelu. Lépe se totiž aplikuje na vlhkou pokožku.

Už ve sprše jsem byl silně vzrušený a bylo dost těžké udržet ruce nečinné a nezačít masérku osahávat. Nemohl jsem se dočkat, až zjistím, co to vlastně je ten Nuru gel na vlastní kůži.

Bez Nuru gelu ani ránu

Speciální Nuru gel je nedílná součást masáže, základní stavební kámen. Gel pochází z Japonska, přímo z hlubin moře. Vyrábí se totiž z hlubinných mořských řas. Jeho nejdůležitější vlastností je, že je neočekávatelně kluzký. Minimálně já jsem to rozhodně nečekal. Gel je bezbarvý, neparfémovaný ani nelepí, a protože je vyrobený na bázi vody, dobře se smývá, takže je i praktický. Uvažuji nad tím, že bych si ho pořídil domů. Určitě by to bylo zpestření pro některou běžnější erotickou masáž. Jak na ni se dočtete tady.

Vyvrcholení na požádání, já jsem neodolal

Nahřátý gel po celém těle nás obou, pevná ňadra kroužící po mé hrudi a taky blízkost sexy ženy udělaly svoje. I když jsem orgasmus tentokrát nijak nevyžadoval, byl prostě vzhledem k okolnostem téměř nevyhnutelný. Po pár minutách jsem prohnutý v zádech zažíval slastné křeče, za kterými následovala silná vlna euforie a po ní poklidná relaxace. Na závěr došlo opět na společnou očistu. Byl jsem spokojený a určitě se sem ještě někdy vrátím.

Taky někdy navštěvujete tenhle typ masáží tzv. na tajnačku? Zažili jste někdy Nuru masáž? Podělte se se mnou a s ostatními čtenáři, jak se vám líbila.