Firma Extéria se specializuje na BOZP a PO

Extéria

Bezpečnost práce a požární ochrana. To jsou dvě oblasti, které by podnikatelé měli mít neustále na vědomí. Pokud totiž nemají BOZP a PO vyřešené, mají zadělané na problém v případě, že by do firmy přišla neohlášená kontrola ze státní správy. BOZP a PO jsou totiž zákonné povinnosti, které musí mít vyřešené každý podnikatel. Pokud tak učiněno není, neohlášené (a také ohlášené) kontroly ze státní správy udělí pokutu, které se mohou dostat až do výše několika set tisíc korun. Tak vysoké pokuty mohou dostat podnikatele i do krachu, proto je dobré mít BOZP a PO vyřešené.

Samozřejmě je pochopitelné, že mnozí podnikatelé nemají dostatek času na to, aby si s bezpečností práce a požární ochranou poradili sami. V takovém případě by měli využít služeb firem, které se na BOZP a PO zaměřují a zabývají se jimi. Jednou takovou společností je i firma Extéria, která je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO.

Nejen v Česku, ale také na Slovensku

Jak jsme zmínili, firmy Extéria je přední společnost poskytující poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. V současné době se těší z prosperity, díky které mohla začít fungovat i na Slovensku. Dnes lze tedy využít služby firmy nejen v České republice, ale pro radu si můžete přijít i na slovenské pobočky.

Firma Extéria se zároveň těší ze stále přicházejících klientů. Lidé oceňují zejména nízké ceny, které však nemají dopad na kvalitu poskytovaných služeb. Velkou výhodou je to, že u firmy se nikdy neplatí nic navíc. Nezáleží na tom, jestli technik zůstane s vámi déle či jestli projede více kilometrů, než se předpokládalo.

Co od firmy očekávat?

Pokud potřebujete někoho, kdo se vám postará o BOZP a PO, firma Extéria je tím pravým pomocníkem. Postará se nejen o veškerou dokumentaci a o případnou aktualizaci, ale také se postará o školení BOZP a o vše, co s bezpečností práce a požární ochranou souvisí.