Franchisingová síť nabízí lepší podmínky pro rozjezd podnikání

Extéria Market

Již od samého začátku mít potřebné informace k tomu, abyste uspěli na trhu? Zdá se vám to jako sen? Není to tak. Díky franchisingu máte k dispozici veškeré know-how silné firmy a značky, která vám pomůže rozjet váš byznys. Pokud chcete udělat díru na trhu ve světě služeb a poradenství, za zvážení stojí franšíza Extéria Market.

Spolupráce výhodná pro všechny

Při začátku podnikání je nejtěžší první rok. Právě během tohoto kritického období skončí nejvíce projektů. Důvod? Chybějící znalosti, chybějící finance, přemíra zátěže. Franchising tyto prvky naprosto odbourává, protože již od začátku nabízí podnikateli veškeré své know-how a zázemí, ve kterém je možno velmi rychle růst. Po absolvování školení, kde si podnikatel ujasní vše potřebné, má stále k dispozici podnikatelský plán a potřebné znalosti pro úspěšný start na trhu. 

Zázemí silné firmy

Franšíza představuje pro start nového podnikání velkou výhodu. Jelikož má podnikatel přístup k veškerým informacím dané značky, je již dobře nastavena nejen komunikace s příslušnými úřady, ale také s dodavateli, potažmo i se zákazníky. Právě zákazníci dané značce již věří a jsou na její standard zvyklí, proto ji sami vyhledávají. Díky tomu se podnikatel ocitá v situaci, která pro něj představuje velkou výhodu. Vyjednává nejen za sebe, ale především za celou značku. Start je tak podstatně jednodušší. 

Spolu jsou podniky silnější

Ať již se jedná o franšízu v oblasti obchodu, nebo některou z franšíz v rámci služeb, stále je jistota, že na případný neúspěch nebudete sami. Spolu jsou jednotlivé provozovny mnohem silnější. Vytvářejí propracovanou síť, která se navzájem obohacuje nejen znalostmi, ale také zkušenostmi a potřebnými postupy. Pro podnikatele znamená síť podniků jistotu a mnohem menší riziko podnikání, než jaké by podstoupil v případě, že by se do daného oboru pustil v rámci lokálního trhu sám. 

Franšízant dostává velkou výhodu oproti své konkurenci – fungující know-how a firemní postupy, které fungují. Start a provozování podnikání je tak pro něj mnohem jednodušší.