Garážová vrata na míru

Dvoukřídlá garážová vrata

Téměř žádný rodinný dům se neobejde bez krytého či garážové stání, kde se dají ustavit vozidla i další nezbytnosti související s bydlením a péčí o zahradu. Také nevíte, kam uskladnit na zimu sekačku, venkovní nábytek, všechny hračky a bazén? Patříte do řady kutilů, jimž doma chybí koutek pro vlastní tvorbu? Pak by měla garáž splňovat několik základních kritérií, mezi nimiž rozhodně nesmí chybět ani otázka garážových vrat, jejich zpracování a systém otevírání.

Vybírejte podle možností

Kvalitní a vkusná garážová vrata patří nejen k rodinným domům, ale také na chaty a samostatně stojící garáže, protože kromě pohodlného otevírání plní též bezpečnostní funkci. Čím kvalitněji propracované dveře s náročnějším systémem otevírání a zamykání, tím více zlodějů zaručeně odradíte. Zapomeňte na stará dřevěná vrata, která se otevírala obyčejným klíčem, a vsaďte na moderní technologie. V nabídce najdete vrata bez elektrického pohonu, ale také varianty s jednoduchým ovládáním na jeden klik, aniž byste museli vystupovat z auta. To oceníte zejména v nepříznivém počasí.

Dvoukřídlá garážová vrata se vyrábějí z ocelové a hliníkové konstrukce a jejich následná montáž probíhá do otvoru, případně před otvor. Záleží tedy pouze na tom, jakou variantu si zvolíte. Vnější strana je tvořena polyesterovou barvou v pastelových odstínech a stejně tak si smíte vybrat z několika desítek barev imitace dřeva a sladit tak dveře s ostatními okny a vstupem do domu.

Potýkáte-li se s nedostatkem místa či problematickým vstupem do garáže, volte raději rolovací garážová vrata, protože jejich otevírání nezabírá žádný prostor okolo. Tato varianta je standardně vybavena bezpečnostními závěsy proti nadzvednutí a také při tomto výběru existuje celá škála barevných odstínů provedení.

Volba podle nejnovějších trendů

Oblast bydlení se neustále vylepšuje tak, aby přinesla úsporu času a následně i financí. V nabídce proto nechybí též sekční garážová vrata se svislým otevíráním a rolováním podél konstrukce až pod strop garáže. Předností vrat jsou tepelně-izolační vlastnosti a stylový design vhodný pro moderní bydlení. Sázíte-li na kvalitu, vyzkoušejte sekční garážová vrata Kružík od předního českého výrobce. Jednotlivé panely tvořící dveře mohou mít podobu úzkých lamel, kazet nebo V-profilů. Nedělejte kompromisy v oblasti bydlení a dejte šanci moderním vratům i vy!