Grafické práce napříč odvětvími

návrh loga

Napadlo vás někdy, s kolika grafickými pracemi se denně potkáte? Ať už si v kanceláři prohlížíte stolní kalendář, listujete v diáři, píšete s propiskou nebo dostáváte krabice se zásilkami – tady všude je zpravidla aplikován brand neboli značka. Heslem správného marketingu je být vidět. A díky moderním technologiím a kreativnímu týmu pracovníků reklamní agentury to bude nejen vkusné, ale zároveň cílené tam, kam právě potřebujete.

S billboardem budete na očích

Velkoplošný tisk Ostrava garantuje špičkovou reklamu na reklamních plochách jakéhokoliv charakteru. Populární jsou samozřejmě billboardy, nabízí se též ale různé pověšené reklamy nebo světelná reklama, která je skvěle viditelná i v noci a upoutá pozornost jako vaše logo či hluboký slogan. Svým obchodním partnerům se vryjete do paměti tradičními detaily a doplňky, jež od vás mohou obdržet. Firemní identita se buduje nejlépe pomocí vizitek, firemního oblečení a drobností, jako jsou tašky, krabičky, notýsky nebo třeba všude používané propisky a pera. Tvorba vizitek přitom nemusí být nic složitého. Chcete-li být originální, nechejte si vytvořit návrh loga a celkový design vizitky od zkušených grafiků a designérů. Jestliže máte v portfoliu produktovou nabídku a zasíláte svým obchodním partnerům, třetím stranám a stejně tak koncovým zákazníkům zásilky, využijte obalový design. Potisknout lze krabice, lepicí pásky, bublinkové výplně i stuhy a tašky.

Přesah do online je vítán

Tvorba webových stránek Ostrava je dalším skvělým nástrojem, jak být vidět, a to stylově! Grafické studio vám zpracuje návrh webové šablony tak, aby byla využitelná dlouhodobě a snadno ovladatelná. Bezesporu dnes online zaujímá významné procento zákazníků, protože především mladí využívají pohodlí domova a nakupují online.  Pokud si nemůžete dovolit experimentovat a pouštět se do expresivní grafiky, bude vaše grafika řízena skrze logomanuál pro správné využití loga v podobách, jež jsou přesně definovány, a stejně tak oceníte předepsaný grafický manuál pro zpracování tiskovin a reklamních předmětů přesně podle specifikace barevného schématu, fontů písma a povolených grafických prvků.