Hledáte tip na dovolenou v ČR? Vyrazte do Beskyd!

Klid, pohoda, čerstvý vzduch a malebná příroda bez davů turistů a spousta atraktivních míst, kam se vyplatí zajet na výlet. Pokud stále nevíte, kde si užijete letošní dovolenou, doporučujeme malebné Beskydy. Uspokojí turistické nadšence i ty, kdo dávají přednost lenošení.

Beskydy mají mnoho lákadel!

Beskydy patří mezi nejkrásnější kouty České republiky. Rozprostírají se na severovýchodě Moravy v oblasti Valašsko. „Prošpikovány“ jsou desítkami turistických naučných stezek. Jednou z nejkrásnějších je naučná stezka Mionší, která vám ukáže skvostnou přírodu pralesa Mionší. Velmi populární je také naučná stezka Radegast, která má 9 zastavení a seznámí vás s místními zajímavostmi. Dozvíte se například informace o bohu Radegastovi či o jeskyních na Radhošti. Nádherné je také srdce Beskyd – město Frenštát pod Radhoštěm či obec Hukvaldy, kde se nachází zřícenina stejnojmenného hradu a rodný dům Leoše Janáčka. Beskydy mají mnoho dalších lákadel, a proto je žádoucí sem vyrazit minimálně na víkend, lepší je týden.

Ubytování na strategickém místě!

Abyste to měli všude kousek, doporučujeme vám Ubytování Pod Pustevnama. Jedná se o bydlení na privátě. K dispozici jsou zde 2 apartmány, které celkem nabízí 9 + 7 lůžek + přistýlky. K dispozici budete mít 2 koupelny, 3 WC a součástí domu je i garáž na kola. Apartmány je možné pronajmout samostatně nebo oba nejednou. To v případě, když vyrazíte na dovolenou s partou přátel. Ubytování Pod Pustevnama se nachází v obci Trojanovice, odkud je to jen kousek například do Skanzenu v Rožnově p.R., na rozhlednu v Javorníku či na Beskydské traily. Přímo u objektu budete mít k dispozici zahradu, kde se vám bude nádherně relaxovat při výhledu do širokého okolí. A když se vám nebude chtít vařit, nevadí, stačí ujít pár metrů a přivítá vás Hospůdka Na Maraláku. Na dovolenou sem si můžete vzít i vašeho pejska. Rezervaci je nejlepší provést telefonicky na 777 705 032, neváhejte, protože volné termíny se rychle plní!