Hledáte zajímavé místo pro rekreaci na jižní Moravě? Jeďte do Pavlova

ubytování Pavlov

Jih Moravy je častým cílem turistů a cyklistů. Cyklostezky mezi vinohrady lákají k návštěvě a vinné sklípky ještě více. Také zdejší krajina má co nabídnout, ať už jde o okolí vápencových Pavlovských vrchů nebo lesní komplex Milovického lesa. Kde se na jižní Moravě ubytovat?

Ubytování ve vinařské oblasti

Možností ubytování v jižním koutě Moravy je celkem hodně. Vedle rekreačního střediska na břehu Novomlýnských nádrží je zde také spousta soukromých penzionů, v nichž lze najít místo pro příjemné ubytování včetně stravování. Na Moravě se vaří velice dobře a sami to poznáte, až se přijedete podívat a navštívíte třeba penzion Pavlov, který se nachází pod zříceninami hradu Děvičky na Pálavě. Oblast je známá výrobou špičkových vín zdejšími moravskými vinaři, která sbírají nejrůznější ocenění. 

Pohoda a klid na Pálavě

Vinařskou oblast si pro svou dovolenou vyberou zejména milovníci tohoto lahodného moku. V okolí ubytování Pavlov je spousta vinných sklípků, kde lze víno ochutnat. Atmosféra vinohradů je velmi příjemná a navozuje pohodu a klid. Je to dáno i svitem letního slunce, které se opírá do vinných bobulí, jež na vinné révě zrají. Zde snadno člověk unavený ruchem města načerpá novou sílu a energii. Volný čas může věnovat prozkoumáváním okolí pěšky i na kole. Prostředí je vhodné pro jednotlivce i pro rodiny s dětmi a s čtyřnohým mazlíčkem.

Florian nabízí TV, Wi-Fi zdarma i lednici na pokojích

Zdejší penzion Florian nabízí zrekonstruované interiéry. Každý pokoj je vybavený sociálním zařízením včetně ručníků, šamponu nebo sprchového gelu. Nechybí ani televize, zdarma Wi-Fi nebo lednice. Na patře pak hosté najdou mikrovlnnou troubu a varnou konvici, kde si mohou ohřát své vlastní jídlo nebo uvařit čaj a kávu. Návštěvníci tu najdou pohodlí, místo pro svoji relaxaci a také restauraci s výborným menu.