Horka pominula, už je čas na sekání trávy

Jarní a podzimní úklid zahrady, hrabání listí a pravidelné sečení trávníku. Majitelé menších i větších zahrad se těmto činnostem nevyhnou. Pakliže dosavadní sekačka dosluhuje, je nejvyšší čas ohlédnout se po novém modelu. V následujících řádcích vám dáme několik argumentů, proč vsadit na léty prověřenou tradici jménem Honda.

Pod značkou Honda vystupují kvalitní motorové sekačky, jež vyhoví nárokům majitelů malých dvorků i profesionálů pečujících o veřejnou zeleň. V nabídce jsou klasické travní sekačky bez vlastního pojezdu, jejichž předností je nízká pořizovací cena, ba dokonce zahradní stroje s plynulou regulací rychlosti jízdy a integrovaným mulčovacím systémem. Benzínové sekačky Honda se od konkurenceschopných značek v mnohém liší. Jejich nespornou výhodou je nejmodernější technické řešení.

1544-hrg-536-7-vye-location-portrait-0055Jednoduché travní sekačky IZY

V první řadě se zaměříme na primitivní hobby sekačky IZY, jež jsou typické svou elegancí, jednoduchou obsluhou, intuitivním ovládáním a snadnou údržbou. Rozdělují se na varianty bez vlastního pohonu a s pohonem. S travními sekačkami IZY se snadnou a rychle manipuluje na jakémkoliv typu trávníku. Charakteristickým rysem modelu IZY je absence zbytečných ovládacích prvků a funkcí. Primitivní sekačky jsou vhodné především pro nenáročné zahradníky, kteří potřebují co nejrychleji, ale přitom precizně posekat trávník za domem.

Profesionální řada HRX

Pakliže upřednostňujete prvotřídní kvalitu a propracovanost, nejspíše sáhnete po modelové řadě HRX – De Luxe. Čtyřtaktní sekačky jsou osazeny výkonným motorem, který zvládne jakkoliv členitý trávník. Samozřejmostí je řada funkcí, jako je vlastní pojezd SMART Drive, SELECT Drive či Variable Speed. K výrobě těchto sekaček se používají plasty nejvyšší jakosti, které zajišťují bytelnost a mechanickou odolnost.