Hotel v Ostravě: Připraví vám svatební hostinu i firemní vánoční večírek

hotel Ostrava

Koronavirová pandemie příliš radovánkám nepřeje, ale i tak je třeba myslet stále dopředu a plánovat si budoucnost. Čeká vás se snoubencem svatební veselí, nebo chcete pro své zaměstnance připravit příjemné rozloučení s tímto rokem? Jestliže bydlíte v Ostravě, pak možná vaše první volba bude některý z ostravských hotelů, jehož služeb využijete.

Severomoravská metropole s nezaměnitelným kouzlem 

Ostrava má neopakovatelné kouzlo a kdo v ní bydlí, dá určitě za pravdu. Stačí se projít typickou zástavbou městské části Poruba a nasávat do sebe zdejší atmosféru. Socialistický realismus z 50. let minulého století vtiskl obytným domům nezaměnitelný vzhled. Těch míst, které stojí za to zde poznat je pochopitelně více. Třeba některou z hald. Pro zdejšího patriota bude určitě jednoduché rozhodnutí, že svatební či firemní oslavu mu musí uspořádat hotel Ostrava nedaleko městského centra. 

Zajímavé pobytové balíčky 

Najdete zde všechno, co potřebujete pro pohodové strávení slavnostní akce. K dispozici je venkovní terasa, bowling, vířivka, infra sauna i restaurace. Ostrava prostě umí žít. A k tomu hotel nabízí i pobytové balíčky pro ty, kteří si hodlají tohoto severomoravského města do sytosti užít a v hotelu strávit i více dní. Užijí si je zamilované dvojice i ti, co si zde chtějí odpočinout ve wellness. 

Svatební hostina v Ostravě 

Když zadáte do vyhledávače slovní spojení svatba Ostrava a okolí, určitě vám na předních příčkách vyběhne hotel Jan Maria. Příjemné prostředí a zkušení profesionálové jsou tu od toho, aby vám vytvořili program svatby na míru. Ostatně jsou zvyklí připravit pro firmu i vánoční večírek. Ostrava vás nezklame. Výborná mezinárodní a česká kuchyně na vysoké úrovni uspokojí chuťové buňky pozvaných hostů, kteří jistě ocení kvalitu jídla připravovaného z prvotřídních surovin.