Hurá do Ostravy

Hotel Ostrava

Třetí největší město České republiky leží v Moravskoslezském kraji, v těsné dostupnosti od polských hranic. Dříve industriální město s těžkým průmyslem se postupně mění na světový unikát s významnými památkami a atrakcemi, jež nikde jinde nenajdete. Navštívit můžete proslulou Stodolní ulici, která nikdy nespí a nabízí desítky barů, diskoték, restaurací, kaváren a klubů pro všechny nátury. Stejně tak při návštěvě Ostravy nesmíte vynechat Dolní oblast Vítkovice, kde je jedinečný a zábavný Svět techniky pro malé i velké, popřípadě exkurze po dochované části vítkovického objektu. Právě tady se každoročně sjíždí tisíce lidí na známý hudební festival Colours of Ostrava.

Kde se ubytovat?

Ostrava nabízí řadu možností, kde se ubytovat, být blízko centra dění, eventuálně naopak získat trochu soukromí a klidu. Pokud sázíte na kvalitu a široký servis pro hosty, navštivte hotel Ostrava v blízkosti zoologické zahrady v městské části Michálkovice.  Čtyřhvězdičkový hotel a restaurace Ostrava v sobě snoubí industriální prvky s moderním zázemím pro všechny hosty. Nadšeni prostornými pokoji budou rodiny s dětmi, náročné podnikatele osloví možnost odpočinku ve vyhlášeném spa a wellness a všechny dohromady nadchne vynikající strategická poloha v pěší vzdálenosti od městské hromadné dopravy se službami navíc. Využít smíte třeba tenisové kurty, zahrát si bowling Ostrava a pochutnat si na skutečných gastronomických pochoutkách.

Když se rozhodnete pro svatbu…

Je luxusní restaurace Ostrava připravena vám nabídnout to nejlepší ze svého umění. Předvede vám moderní gastronomii i vybrané prostředí restaurace hotelu. K dispozici je též krytá terasa, kde se pravidelně konají grilovací večeře a kde si můžete užívat odpolední kávu či oblíbený drink. Svatba Ostrava se v kombinaci s ubytováním v hotelu a originálním menu v restauraci stane vaším vysněným dnem, během něhož si užijete vysoký standard služeb a příjemný ostravský šum.