Hurá za dobrodružstvím

autopůjčovna karavanů Ostrava

Byť jsou hlavní prázdniny úspěšně za námi, ještě se stále najde řada z nás, kteří neodjeli na svou vytouženou dovolenou. Dovolená v období babího léta doslova svádí ke kempování. Jen si to představte, kempování pod hvězdami, opékání špekáčků nad ohněm u vody a spousta zážitků. Přesně taková může být vaše příští dovolená. A vůbec nezáleží, zda máte v plánu vyrazit s rodinou či partou přátel. Nechte osobní auto doma a obraťte se na autopůjčovnu, kde si za solidní peníze můžete pronajmout vícemístné vozidlo a cestovat maximálně komfortně i při delších vzdálenostech.

Servis vozů garantován

Autopůjčovna Pardubice vám nabízí vypůjčení vozidla pro libovolné účely a to prakticky ihned. Vůz mohou kamkoliv přistavit, takže jejich špičkové služby rádi využijete v rámci celé České republiky. Vozy jsou servisované, pojištěné a to dokonce po celé Evropě. V ceně půjčovného máte také dálniční známku. Samozřejmostí jsou pak krátkodobé i dlouhodobé pronájmy přesně podle vašich představ.

Láká vás dovolená v karavanu? Zajet si kamkoliv, nespoléhat se na hotel a užít si dny odpočinku pěkně na kolečkách? Pak vás bude zajímat autopůjčovna karavanů Ostrava, kde můžete využít akční nabídku na vypůjčení vozu s tažným zařízením a karavanu. K tomu potřebujete pouze platné řidičské oprávnění skupiny B. Díky skvělým cenám rozhodně ušetříte a užijete si neopakovatelnou dovolenou!

Dodávky pro osobní účely i podnikání

Půjčovna dodávek Ostrava umožňuje rezervace vybraného typu dodávky online přes e-mail. Vybrat si tak můžete dodávku přesně odpovídající vašim požadavkům a není žádnou novinkou, že se na půjčovnu obracejí též přepravci. Některé typy dodávek jsou totiž optimalizovány pro palety. Ať už se chystáte vyrazit pod stan k českému rybníku, strávit dva týdny hezky u moře anebo začínáte podnikat, nezapomínejte vždy svůj vůz servisovat. Stejně tak je velmi důležitá výměna auto oleje, popřípadě kontrola světel a všech funkcí vozidla.