I bez bankovního účtu si sjednáte půjčku

Půjčka v hotovosti

Mít bankovní účet je v dnešní době pro mnoho lidí úplná samozřejmost. Přestože bezhotovostní finanční transakce jsou po všech stránkách přínosem, stále ještě existuje početná skupina osob, která tyto služby využívat nechce nebo nemůže. Co je k tomu vede? Zejména značná část starší populace je k bankovním institucím poměrně nedůvěřivá, jelikož se domnívá, že jejich peníze budou ve větším bezpečí někde jinde. A pak jsou lidé, kteří i když by chtěli, účet v bance využívat nemohou například z důvodu probíhající exekuce. Pokud však nastane situace, kdy potřebujete sjednat půjčku, můžete narazit na problém. Většina finančních společností totiž vyplácí úvěr převodem na bankovní účet. Je tedy vůbec možné půjčit si peníze, když nedisponujete účtem v bance? Jde to, ale musíte vědět na koho se obrátit.

Kam pro půjčku v hotovosti?

Nemáte-li k dispozici bankovní účet, jsou pro vás možnosti získání půjčky značně omezené. Chodit do banky je naprosto zbytečné, jelikož žádná bankovní instituce vám půjčku v hotovosti neposkytne. Navíc je ve většině případů sjednání bankovního úvěru podmíněno otevřením běžného účtu, což se vám z jistých důvodů nemusí podařit. Proto neztrácejte zbytečně čas a obraťte se rovnou na poskytovatele z nebankovního sektoru, kteří mají půjčky bez bankovního účtu přímo ve své nabídce. Avšak specifická kategorie hotovostních půjček není automaticky přiřazena každé nebankovní společnosti. S jejich výběrem vám může pomoci online srovnávač půjček na internetu, kde si můžete zároveň porovnat jednotlivé parametry nabízeného úvěru. Sázkou na jistotu jsou vždy renomované společnosti s dlouhou dobou působnosti na finančních trhu, které jsou pro klienty zárukou kvality poskytnutých služeb.

Rychlá online půjčka

Nebankovní půjčky se snaží co nejvíce přiblížit potřebám svých klientů, a proto jsou při sjednání půjčky více benevolentní než banky. Nebazírují tolik na administrativě, a tudíž je celé vyřízení půjčky možno zvládnout pouze v prostředí internetu. Tak je tomu i v případě rychlé půjčky bez bankovního účtu, která nevyžaduje žádnou návštěvu kamenné pobočky společnosti. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte žádost o půjčku vyplněním jednoduchého online formuláře. Ta je obratem vyhodnocena plně automatizovaným systémem a vzápětí jste informováni o schválení či zamítnutí úvěru. Je-li vám půjčka přiklepnuta, máte na výběr několik alternativních možností výběru hotovosti.

Způsoby vyplacení hotovosti

Absence bankovního účtu není pro některé finanční společnosti až takový problém, jak by se mohlo na první pohled zdát. Finanční prostředky vám dokážou vyplatit téměř okamžitě. Pokud jste někde na cestách, můžete si pro hotovost zajet k nejbližší čerpací stanici EuroOil, kde vám peníze předá do ruky obsluha benzinky. A nebo lze využít anonymní platební kartu, na kterou jsou finanční prostředky připsány v řádu minut. Anonymní platební kartu dále použijete jako kteroukoli jinou bankovní kartu společnosti MasterCard, zaplatíte na platebním terminálu u obchodníků, případně si hotovost vyberete z libovolného bankomatu. Vidíte sami, že i bez bankovního účtu se dokážete docela dobře obejít.

Půjčka bez bankovního účtu je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu a je pohotovým řešením jakékoli finanční krize. Nikomu nemusíte uvádět účel použití finančních prostředků, avšak vždy myslete na to, že každá půjčka je závazek, který je nutno splatit.