Jak bude vypadat vaše nová koupelna?

rekonstrukce bytového jádra

Když si spočítáte, kolik času denně v koupelně trávíte a to včetně ranní a večerní hygieny či odpočívání ve vaně, zjistíte, že se opravdu vyplatí mít tento prostor vyšperkovaný do detailu. Jde totiž prakticky o jediné místo v bytě či domě, kde jste vždy úplně sami. Tak proč si ho trochu nevylepšit? Bez ohledu na to, zda máte typickou panelákovou koupelnu, kde se sotva otočíte, popřípadě se pyšníte prostornou místností, vždy chtějte kvalitu a funkčnost, jež nesmí koupelně chybět.

Úplná rekonstrukce či drobné úpravy?

Má-li vzniknout nová koupelna na míru, je nutné vědět všechny podrobnosti. Od umístění odpadů, přes rozvržení nábytku a sanity až po finální barvu obkladů. Pro někoho nová koupelna znamená rozsáhnou rekonstrukci, kdo má nové odpady a vedení rozvodů, postačí mu výměna sanity či dlažby. Kompletní rekonstrukce Ostrava provádí v celém Moravskoslezském kraji specialista s letitou praxí a inspirativní galerií již hotových zakázek. Rekonstrukce koupelny Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek a stejně tak další města probíhá pod taktovkou zkušených profesionálů, kteří vám nejen splní sny o novém prostoru, ale zároveň nabídnou rady a varianty, jak uchovat kvalitu, cenu a získat praktičnost. Ta je v koupelně maximálně žádoucí, protože jde o místnost, kde se denně myjete, koupete psa i perete celé rodině prádlo.

Nová koupelna při starém bytovém jádru

Určitě si ještě od babičky pamatujete umakart, který se sice vrací do módy a nabízí zcela nové materiálové vlastnosti a barvy, nicméně většina dává přednost novému bytovému jádru. Rozsáhlejší rekonstrukce bytového jádra Ostrava vám nabídne možnou úpravu prostoru od chodby, koupelny a toalety až po kuchyň, podle bytových dispozic. Využijte nadcházejících chladných měsíců a pusťte se do nové koupelny, ať v dalším roce si už umýváte zuby a obličej v novém.