Jak bydlí MMA bojovníci? Většina v luxusu

Online casina

Bydlení nejlepších MMA bojovníků je v poslední době oblíbeným tématem zejména bulvárních deníků. Fighteři se totiž obvykle nerozpakují utratit velké částky a jejich bydlení proto poutá pozornost. Ve velkých domech bydlí nejen zahraniční hvězdy. Luxusní byty mají totiž i českoslovenští zápasníci.

Nejlepší a zároveň nejznámější MMA bojovníci si v zápasech vždy přijdou na peníze, o kterých se může normální smrtelníkům pouze zdát. Když k tomu připočteme zisky z nejrůznějších reklam, můžeme je srovnávat i s nejlepšími sportovními hvězdami. Průměrní bojovníci samozřejmě vydělávají obecně méně než například hráči fotbalu, nicméně například hvězdný Conor McGregor za kariéru zvládl vydělat stovky milionů dolarů. Oblíbený Ir je navíc známý tím, že si potrpí na život v luxusu. McGregor žije v parádním domě v Dublinu. Jeho rezidence je dokonce součástí známého golfového resortu.

Život méně známých fighterů je ovšem logicky mnohem těžší a velké částky vydělávají skutečně pouze ti, kteří se dokážou propracovat až k titulům a hlavním zápasům. Slovenský zápasník Attila Végh zažil v kariéře i těžká období. Végh totiž pochází z poměrně chudých poměrů a než se propracoval na výsluní, stálo ho to skutečně hodně těžké dřiny.

Po vítězství v souboji století nad Karlosem Vémolou, kde před vyprodanou pražskou O2 arénou dokázal překvapit nejednoho odborníka, si aktuálně užívá zaslouženého odpočinku ve svém prostorném domě v Trnavě. Podle slov slovenského šampiona se ovšem koupě velkého domu v jedné z nejprestižnějších lokalit v Trnavě nerodilo lehko. Jeho vysněný dům se mu totiž podařilo pořídit s velkou porcí náhody a hlavně díky pomoci několika přátel. Sám Végh si následně pochvaloval, že to z domu mají blízko do všech důležitých zařízení, ale zároveň je v Trnavě i potřebný klid.

Karlos Vémola je ovšem v porovnání s Véghem, co se týče bydlení, jednoznačným vítězem. Ve svém domě, který nazývá Vemoland má totiž hned tři vířivky a samozřejmě nechybí ani bazén. Velkou pozornost rovněž poutají jeho netradiční mazlíčci. V několika akváriích totiž chová žraloky a nedávno si do svého obřího domu pořídil i živého krokodýla. V ložnici má český Terminátor vířivou vanu, ze které je to údajně velice blízko přímo do postele. Tenhle relax musí Vémolovi zajisté závidět i nejeden fotbalista. Aktuálně navíc dokončuje takzvanou síň slávy, ve které chce vzdát poctu svým velkým vzorům, jako je například Mike Tyson, nebo Muhammad Ali.

Pokud je vaším snem žít v luxusu a chcete si peníze na své bydlení vyhrát v online casinu, tak na to rychle zapomeňte. Online casina vám sice dají i bonus bez vkladu, díky kterému můžete něco málo vyhrát, ale s žádným pravidelným příjmem z casina nepočítejte. Rozhodně vám nemůžeme doporučit ani cestu vydělání rychlých peněz pomocí bojování v kleci. Cesta na vrchol je obzvláště v MMA lemována velice těžkými tréninky a rovněž neustálým posouváním vašich fyzických i mentálních limitů. Výplaty málo známých fighterů navíc čítají mnohdy pouze pár set eur.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.