Jak chytře vyřešit dopravu rozměrných nákladů?

Nadrozměrnou dopravu řeší mnoho společností s různým obchodním zaměřením. Pokud se pohybujete ve světě, kde je zcela běžné, že náklad nebo zásilka dosahují délky až dvacet dva metrů, pak zajisté zvažujete efektivní a zároveň finančně dostupnou přepravu. Vyzkoušejte společnost s téměř patnáctiletou zkušeností na českém trhu a působností v celkem šedesáti zemích světa. Firma expanduje a hledá nové výzvy třeba v podobě nových destinací. Zároveň vám mezinárodní přepravu do zemí Evropské unie zajišťuje ve velmi krátkém časovém horizontu, takže vaše zásilka může být během jednoho dne v Polsku, Německu nebo Rakousku a na Slovensku.

Jak si objednat nadrozměrnou dopravu?

Přeprava nadrozměrných zásilek funguje na základě zajištěného povolení pro realizaci i partnerské dopravní firmy. Nadrozměrná doprava zahrnuje zásilky přesahující standardní parametry. To znamená, že objemné zásilky o šířce asi šest metrů a hraniční výšce 4,5 metrů vám odvezou moderní tahače splňující požadavky na vysokou kvalitu a bezpečnost. Tahače předních značek z moderního vozového parku si spediční firma vybírá tak, aby nabídla zákazníkům prvotřídní kvalitu.

Profesionální služby pro zákazníky

Spediční služby ale nezahrnují pouze dopravu a vyřízení všech potřebných povolení a dokumentů. Klíčová je flexibilita firmy, díky níž je poptávka klienta vyřízena zpravidla do 48 hodin. Stejně tak je důležitý individuální přístup a perfektní jazyková vybavenost dispečerů pro úspěšné zajištění přepravy. Společnost je připravena řešit též složité dopravní situace, má zodpovědný přístup a disponuje pojištěním do 10 milionů korun včetně váhového rozdílu po celém území Evropy. Součástí nabídky je samozřejmě vedle nadrozměrné dopravy velmi využívaná a oblíbená kamionová doprava a přeprava těžkých zásilek. Využijte praktického online poptávkového formuláře, eventuálně si sjednejte osobní schůzku a vyřešte dlouho otevřený problém s přepravou nadrozměrných nákladů.