Jak posílat nadrozměrné zásilky

nadměrná přeprava

Potřebujete dodat na určité místo zásilku, která je velkoobjemová? Na poštu s ní asi nepůjdete, ale možnosti rozhodně máte! Přinášíme stručný návod, jak na to.

V dnešní době je možné všechno

Mnohé z toho, co bylo dříve nemyslitelné, je v dnešní době běžný standard. Ještě nedávno jste například mohli balíky a různé druhy zásilek posílat pouze poštou. Dnes na trhu existuje celá řada přepravních společností, které vaše zásilky doručí téměř kamkoliv po celém světě.

S problémem se můžete potýkat, pokud je vaše zásilka větší, než jsou standardní rozměry. Vše je však v současnosti řešitelné. Existuje mnoho společnosti, které se kromě jiného specializují i na nadrozměrnou přepravu.

Objednání přepravce není nic složitého

Jak se taková přeprava nadrozměrných zásilek řeší? Je to poměrně jednoduché. Na internetu si najdete společnost, která tuto službu nabízí. Poptávku mají často v elektronické podobě připravenou na svých stránkách a vy ji pouze vyplníte, jedním kliknutím odešlete a firma se vám v ideálním případě do 2 dnů ozve s nabídkou nadrozměrné dopravy.

Pokud se jedná o solidní společnost, přistoupí k vašim požadavkům na přepravu nákladů individuálně, vyjde vám co možná nejvíc vstříc a nabídne řešení vašeho konkrétního případu. Jestliže svou zásilku potřebujete přepravit do zahraničí, logistická firma by se měla sama postarat o získání veškerých povolení nutných k přepravě. Zároveň by mělo být její povinností vyhledat nejoptimálnější trasu, sjednat potřebné pojištění a také se postarat o uskladnění či zabalení, pokud to budete potřebovat. Vy byste tak neměli mít s přepravou vůbec žádné starosti.

Jednou z takových společností, která zařizuj nadměrnou přepravu je Easy Logistic. Na českém trhu působí od roku 2005, nabízí kvalifikované poradenství a vždy se snaží najít to nejvhodnější řešení přepravy podle požadavků klienta.