Jaké nejlepší grafické karty jsou na trhu? NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti nezklame

Nejlepší grafické karty

Náruživí hráči i ti, kdo si čas od času rádi zpříjemní volný den kvalitní střílečkou nebo adventurou, potřebují odpovídající vybavení. Jeho základem je kvalitní grafická karta. Při jejím pořizování je proto na místě vybrat takovou, která zajistí opravdový požitek ze hry. A její cena samozřejmě musí odpovídat rozpočtu.

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti přináší skvělý poměr mezi cenou a výkonem

Nejlepší grafické karty nemusí být ty nejdražší. Vždy záleží na konkrétních potřebách budoucího majitele. V současné době je jednou z nejpopulárnějších grafických karet NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, která pro většinu hráčů představuje optimální řešení.

Proč pořídit právě grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti?

  • Obnovovací frekvence dokáže přesáhnout 270 FPS.
  • NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti zvládne i rozlišení 4K. A také čtyři monitory najednou.
  • Vysoký výkon dodává grafické kartě NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti architektura Turing GPU se solidními 6 GB GDDR6 paměti. Základní frekvence je 1,8 GHz, lze ji ale i přetaktovat. Pro Battle Royale je velkým plusem 1536 jader CUDA.
  • I při značném vytížení má NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti velice tichý chod, větráček se zapne až při dosažení teploty 60 °C.
  • Jedním z nesporných kladů NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti je přijatelná cena. Lze ji koupit za méně než 8000 Kč. A dle výsledků testů je v této cenové relaci jednoznačně nejlepší.

Pro dokonalý požitek je třeba i kvalitní monitor

Sebelepší počítač bez dostatečně výkonného monitoru nezajistí perfektní výsledek. Jak vybrat herní monitor je samostatná kapitola, se kterou se je vhodné seznámit ještě před uskutečněním jeho nákupu. V potaz je třeba brát nejen rozlišení, obnovovací frekvenci, rychlost odezvy, kontrast, jas a barevné podání, ale i celou řadu dalších parametrů.