Jaké výhody nabízejí elektronické cigarety oproti těm klasickým

Kouření patří k nepříjemným zlozvykům, které stojí nemalé finance. Bohužel je silně návykové. Lidé si bez cigarety nedokážou představit svůj život. Zapálí si ji i ke kávě i tehdy, když jsou nervózní a trápí je úzkosti. S cigaretami se ale pojí možné zdravotní problémy, neustálý zápach, zažloutlé zuby i prsty, ve kterých jsou drženy. Zdravější alternativou klasických cigaret jsou ty elektronické. Jsou vhodné i pro toho, kdo by rád s kouřením skončil. 

Jak přestat kouřit

Zanechat kouření není tak jednoduché. Při něm je lidský organismus zvyklý na určitou dávku nikotinu, a pokud mu chybí, dochází k abstinenčním příznakům. Zde se doporučuje nahradit klasické cigarety elektronickými, které jsou velkým pomocníkem při odvykání. Nespalují totiž tabák a eliminují vdechování škodlivého dehtu. Jsou jednoduché na používání a je možné si vybrat z různých příchutí. 

Dokonce existují jednorázové elektronické cigarety Elfbar vape, na kterých si můžete vyzkoušet, jak vám takový způsob kouření bude vyhovovat. Jsou ideální pro toho, kdo s e-cigaretami teprve začíná a neví, jak vlastně fungují. Oblíbili si je i ti, co už zkušenosti s nimi mají a líbí se jim, jak jsou pohotové ihned připravené k použití. 

Co je to jednorázová cigareta

U jednorázové cigarety není třeba doplňovat e-liquid. E-cigareta je v hygienickém obalu ihned připravena k použití, protože je již liquidem předem naplněná. Můžete třeba vyzkoušet značku Elfbar. Prodej je možný přes internet, což je praktické. V e-shopu objednáte a až domů na adresu vám přijde balíček s objednaným zbožím. 

Elektronické cigarety Elfbar 600 obsahují 2 % nikotinu a jejich kapacita je více než 600 potáhnutí. Tímto odpovídají dvěma krabičkám klasických cigaret. A jaké najdete příchutě? Třeba grape, cola, apple peach, strawberry kiwi. Každý den si můžete dát jinou.