Jaký koupit šampon pro psy?

Pes je nejlepší přítel člověka a právoplatným příslušníkem rodiny. Stejně jako u člověka, tak i u psů hraje hygiena velkou roli. Čas od času je nezbytné vašeho domácího mazlíčka vykoupat, ale neobejdete se bez speciálních šamponů pro psy. Současný trh nabízí pestrou škálu těchto přípravků. Rozhodli jsme se představit vám některé z nich.

K výrobě šamponů pro psy se používají speciální materiály. Složení zahrnuje zejména přírodní extrakty, směsi vitamínů, proteiny a oleje. Kvalitní šampon nejenže čistí srst, ale současně hydratuje kůži pod ní a působí zklidňujícím účinkem.

Používejte pouze šampony určené psům

Člověk je člověk a pes je pes. Myslete na to, že šampon pro psy není totéž jako šampon pro lidi. Pokud nemáte možnost investovat do svého čtyřnohého přítele mnoho financí, přijdou vám vhod levné šampony pro psy. Lacinější řadu přípravků pro psí hygienu představily značky Trixie a Gotlieb. Nabízí za přijatelnou cenu různorodé druhy šamponů. Můžete zakoupit šampony pro psy trpící lupy, se zacuchanou srstí nebo s citlivou pokožkou. A vybrat si můžete také preparáty pro světlou nebo tmavou srst.

Každé plemeno má specifické nároky na péči o srst. Některé rasy nevyžadují při rozčesávání srsti kondicionér, u některých je kondicionér žádoucím prostředkem. Nabídky výše zmíněných značek zahrnují i kondicionéry.

Levné šampony bez sulfátů

O citlivou srst se starají levné šampony pro psy značky Tropiclean, které neobsahují mýdla a sulfáty. Zbaví srst nepříjemného zápachu a postarají se o její lesklost. Řada šamponů Tropiclean je rozdělena nejen podle své účelnosti, ale také podle vůní. Váš mazlíček tak může vonět po bylinkách či po ovoci.

Jestliže hledáte kvalitní, ale přitom nenákladné přípravky pro psí hygienu, doporučujeme obrátit se na internetový obchod Mujmazlik.cz pyšnící se bohatým sortimentem zboží.