Je čas vybrat si tu správnou postel!

čalouněné postele

V posteli strávíme velkou část času našeho krátkého života. Aby vám ten strávený čas v ní přinášel maximální odpočinek, je nutné vybrat postel, která je vám „ušitá na míru“. Budíte se ráno ztuhlí? Špatně se vám vstává? Pronásledují vás bolesti zad a krční páteře? Tak to je ta správná chvíle poohlédnout se po jiné a lepší posteli. Co takhle čalouněná postel?

Praktická a luxusní

Čalouněná postel má hned několik výhod. Za prvé vždy vyvolává pocit bezpečí a komfortu. Tento pocit vyvolávají v člověku její plné a oblé tvary i na dotek měkké a příjemné čalounění. Čelo postele vás chrání před studenou zdí. Čalouněné postele 180×200 přirozeně a decentně vyplňují ložnici. Vybírat můžete z krásných designových postelí atypických tvarů a praktických postelí s úložným prostorem.

Schovejte do postele hračky i sezónní oblečení

Pokud doma bojujete s místem, určitě oceníte dětské postele s úložným prostorem. V dětském pokojíčku je někdy nadlidský úkol udržet pořádek. Úložný prostor v posteli vám umožní tento nepořádek aspoň trochu eliminovat a schovat. Matraci s roštem zvedne a obslouží díky pneumatickým pístům i samo dítě. Stačí lehce nadzvednout a písty už za vás práci dokončí. Rošt zůstane zvednutý do doby, než na něj zatlačíte směrem dolů. Manipulace s roštem je tak naprosto bezpečná.

V ložnici vám úložný prostor vyřeší problémy třeba s uložením peřin a oblečení.

Je libo čalounění z eko-kůže?

Materiály, z kterých je čalounění zhotoveno, se můžou lišit. V poslední době textilní potahy nahradila eko-kůže. Je praktická, dobře se udržuje a čistí, je prodyšná a vhodná pro alergiky, protože v sobě nezadržuje prach a nečistoty. Její vzhled je elegantní. Čalouněná manželská postel je zhotovena s ohledem na detail. Díky precizní práci mají postele dlouhou životnost. Předním prodejcem čalouněných postelí na českém trhu je společnost Dona. Navštivte jejich e-shop ještě dnes a už zítra můžete spát v nové posteli.