Jedeme do Chorvatska

autopůjčovna Pardubice

Ať už cestujete po území České republiky, nebo jedete do ciziny – třeba na dovolenou do Chorvatska, musíte mít ve svém automobilu povinnou výbavu. Ta se v jednotlivých státech EU nepatrně liší. Takže cestujete-li do zahraničí, je dobré si pohlídat, abyste byli vždy řádně a správně vybaveni.

Co musíte s sebou vozit v autě v České republice

Určitě si nezapomeňte s sebou vzít náhradní elektrické pojistky a žárovky. I když v případě moderních vozů s diodovými světly se zdá tato povinnost jako naprosto zbytečná. Nicméně chcete-li dostát liteře zákona, žárovky mějte ve svém zavazadlovém prostoru. Dále jsou součástí povinné výbavy auta příruční zvedák a klíč na matice, reflexní vesta, výstražní trojúhelník, autolékárnička či náhradní kolo.

Se stěhováním nebo přepravou materiálu vám pomůže půjčovna dodávek

Stěhujete se a potřebujete si půjčit k tomuto účelu dodávku, do níž byste naskládali všechny svoje věci? Jste-li z okolí Ostravy, pak využijte nabídku půjčovny dodávek Ostrava. Minimální doba půjčení jsou tři dny, přičemž můžete najezdit až 600 km bez jakéhokoliv příplatku. Za každý další ujetý kilometr zaplatíte navíc 5 Kč. K dispozici jsou prostorné vozy Mercedes Sprinter, Peugeot Boxter a VolksWagen Crafter.

Ekologické čištění filtru pevných částic

Pardubice, Svitavy, Moravská Třebová a Vysoké Mýto jsou místa, kam vám přistaví zapůjčený vůz autopůjčovna Pardubice. Lehce a bez čekání si můžete rezervovat vůz a začít ho plně využívat k vaší spokojenosti. Je samozřejmé, že takový automobil je vždy v perfektním stavu, takže se nemusíte o nic starat. Ani o to, jestli se náhodou nevyskytne DPF problém. Poznáte ho snadno – zvýší se spotřeba paliva, sníží se výkon a výfuk produkuje nadměrné množství kouře. Samotné čištění DPF filtru pak přenechte profesionálům. Díky včasnému zásahu v odborném servisu si ušetříte spoustu starostí i finančních prostředků. Vyčištění DPF filtru vás přijde totiž podstatně levněji než nákup filtru zcela nového.