Jste šikovní? Sestavte si zábradlí sami a ušetříte

Jste zruční a rádi si spoustu věcí do své domácnosti vyrábíte sami? Určitě byste měli mít spolehlivého dodavatele potřebných komponentů. 

Pokud stavíte nebo rekonstruujete, moc dobře víte, že ceny za materiál, ale také za služby značně oproti nedávné minulosti vzrostly. Pokud však patříte mezi šikovné řemeslníky a jste manuálně zruční, není pro vás jistě problém si s mnoha věcmi poradit. Přinášíme vám tip na vlastní montáž zábradlí. 

Zábradlí si snadno můžete vyrobit sami

Máte v interiéru schodiště a chybí vám zábradlí? Můžete si pořídit nerezové montované zábradlí, které postavíte svépomocí a velmi snadno. Přizpůsobí se navíc jakémukoliv schodišti a dokonce i balkonu. Budete k tomu potřebovat pár komponentů.

Je to jako se stavebnicí Merkur, jen pro větší chlapy. Od společnosti Kovoinox můžete sehnat veškeré potřebné “součástky”, jako jsou sloupy, madla nebo výplně zábradlí. Přestože se společnost zaměřuje především na kvalitní kov, madla dodává také v krásné dřevěné verzi. Vaše interiérové zábradlí tak díky nim bude působit jemněji než kdybyste použili madlo kovové. 

Dřevěná madlo u schodiště ocení nejen malé děti, ale také starší osoby, pro které je pohyb po schodech složitější. Madlo zaručí potřebný komfort při chůzi po schodech. Můžete si vybrat madlo s barevným nátěrem nebo bezbarvé, které si případně můžete potom doma sami nabarvit barvou podle svého vkusu.

Jaké madlo k zábradlí vybrat?

Nejdůležitější je samozřejmě rozměr. Potom už si jen vyberte ten správný design pro vás. Velmi decentně a elegantně vypadá dřevěné madlo s dřevěným ukončením. Naopak madlo s kovovým ukončením působí více moderně a stylově. 

Pokud jste se rozhodli pro montáž zábradlí svépomocí, kontaktujte společnost Kovoinox, která disponuje veškerým potřebným sortimentem. Kromě zábradlí se specializuje také na brány a pohony dvoukřídlých bran.