K nové kuchyni sleva na spotřebiče

kuchyně na míru

Plánujete rekonstrukci bytu a ještě jste se nerozhodli pro konkrétního dodavatele? Nemáte s výběrem žádné zkušenosti? Velmi lákavou nabídku má firma MATTES plus s.r.o., která se zabývá realizací kuchyní na klíč a momentálně láká na skvělou akci výrazné slevy na kuchyňské spotřebiče.

Kuchyně na míru dle vašich představ

Každý zákazník si může vybrat kuchyň z katalogové nabídky. Raději však doporučujeme vybrat si kuchyně na míru, které přesně zapadnou i do atypických místností a nebudete později muset řešit problém, kam se skříňkou a kam umístit sporák. Každá kuchyňská linka se tak stává unikátní a snadno splní veškeré požadavky a očekávání klienta.

Jak výroba kuchyně probíhá?

V první řadě se provede zaměření kuchyňské linky a bezplatně se zpracuje cenová nabídka. V jejím rámci si můžete vybrat z nepřeberného množství materiálů a barev jak českých, tak i německých a rakouských výrobců. Nemusíte platit zbytečně za značku, kuchyňské linky jsou opravdu velmi kvalitní. Designově lze vše sladit i s ostatním vybavením místnosti. Firma nabízí splnění individuálních i atypických požadavků klienta, přičemž barva a dezén jsou tím nejmenším.

Po podpisu smlouvy vám navíc firma zpracuje 3D grafický návrh, v němž názorně uvidíte, jak budou skříňky a spotřebiče umístěné.

Sleva, která zaujme na první pohled

Nyní firma nabízí i akci, kdy můžete mít slevu až 45 % na elektrospotřebiče, které lze zabudovat přímo do kuchyňské linky. Je to jedinečná možnost ušetřit nemalou částku na pořízení nové kuchyňské linky. Firma má působnost po celém Moravskoslezském kraji, především pak v okolí Ostravy, Havířova a Frýdku-Místku. Výroba kuchyňské linky je touto firmou prováděna ve skvělé kvalitě. Stačí jen zavolat a bezplatně za vámi zamíří technik a připraví nezávaznou kalkulaci. Neváhejte, tak výhodná nabídka se hned tak nemusí opakovat.