Kam s dětmi v Ostravě

tipy kam na výlety

Internetové stránky VenKaždýDen.cz jsou určeny především pro rodiny a matky s dětmi, nebo když hlídáte někomu dítě a nevíte, co s ním budete po celou dobu dělat. Jsou vhodné, když hledáte nějaký nápad kam zajít s dětmi, ale nevíte kam a chcete, aby se mohly vaše dítka nadýchat čerstvého vzduchu nebo si jen tak pohrát na hřištích a v hernách.

Na VenKaždýDen najdete tipy kam na výlety do přírody, na hrady, stanování s dětmi, ale také zde můžete najít ve svém okolí hřiště a to jak venkovní, tak i vnitřní (herny). Můžete tam také najít články typu jak sebe a své děti správně obléci do jakéhokoliv počasí, nápady jak děti nadchnout i překvapit, jak vybavit dítě na kolo, zábava s ročním dítětem venku, inspirace na venkovní hry pro děti nebo jak si uchovat vzpomínky na cesty a spousty jiných nápadů a typů na rodinné akce.

Hlavně je to fajn, když vám dojde inspirace kam zrovna zajít s dítětem na procházku nebo na hezký rodinný výlet ať už do přírody, muzea nebo nějaké hezké herny. Také se vám určitě bude líbit (mě se to tedy líbí moc), že si můžete nastavit, v jaké oblasti a v jakém okruhu hledáte hřiště, na která můžete zajít s vašimi ratolestmi, dokonce si tam i zjistíte vstupné dopředu. Můžete si tam najít i otvírací dobu heren, mateřských center a i typ hřiště, zda je oplocené, jestli tam je voda, WC, lavičky, zda je zařízeno hlídání pro děti, abyste si vy mohli odpočinout, jaký je povrch podlah, jak je velké a také jaké jsou tam herní prvky a můžete zde i vše ohodnotit. Všechny tyto články jsou velice zajímavé a podle mě i velmi trefné a podnětné. Díky nim jsem s dcerkou venku opravdu každý den. Pokaždé, když nevím kam vyrazím, kouknu se na tento web nebo mobilní aplikaci, kterou také mají a vždy tam najdu nějakou tu inspiraci a s dceruškou si užíváme každý den venku a na všelijakých výletech.