Kamerové systémy chrání váš majetek

kamerový systém

Ani hlídač nemůže mít své oči všude. I proto byly vyvinuty kamerové systémy, které jsou schopné hlídat každý kout vašeho pozemku. Mějte dokonalý přehled o tom, co se na něm děje, a pak vás nic nepřekvapí. Jaké máte možnosti?

Jak funguje kamerový systém

Kamerový systém je ve své podstatě jednoduchý. Stačí mít k dispozici smínací kamery, propojovací kabeláž a videorekordér, na který se zaznamenává a ukládá zvuk i obraz. V minulosti se využívaly výhradně analogové kamery, které byly v poslední době nahrazené AHDkamerami a plně digitálními IPkamerami s rozlišením až 12 Mpix. Protože velmi často kamery natáčejí ve tmě, jsou vybavené infračervenými diodami. Podle vzhledu pak kamery dělíme na dome kamery ve tvaru polokoule, jež se většinou používá ve vnitřních prostorech. Je-li vybavena krytím IP66, je možné ji instalovat i ve venkovním prostředí. Na první pohled je nenápadná a hodí se do míst, ve kterých nechcete na přítomnost kamer příliš upozorňovat. Druhý typ snímacích kamer jsou bullet kamery s klasickým tvarem, odolné vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Tyto jsou v prostoru nepřehlédnutelné.

DVR videopřehrávače propojíte s internetem

Kamerové systémy doplňuje kvalitní DVR videopřehrávač. Ten lze propojit do internetové sítě, což umožňuje sledovat záznam z kteréhokoliv místa, a to i prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Díky tomu můžete mít dokonalý přehled o tom, co se právě děje v prostředí, které je kamerami hlídáno. V případě problémů pak můžete ihned zasáhnout. Kamerový systém Praha vám nainstaluje odborná firma, jež vám také vysvětlí způsob fungování a obsluhy. Jedná se o spolehlivé řešení ochrany vašeho majetku, které je možné vytvořit na míru přesně podle požadavků zákazníka. Zároveň je zajištěn záruční a pozáruční servis tak, aby kamerový systém fungoval bez chyb.