Kancelář přesně podle vašich představ

kancelářský nábytek

Domácí kancelář je místem, kterému mnohdy nevěnujeme příliš pozornosti, a přitom je tak důležité si svůj domácí pracovní koutek zařídit maximálně efektivně. Často řešíme pouze stůl a nějakou skříňku sloužící jako úložiště dokumentů, spisů a další administrativy. Přitom kvalitní kancelář je základem pro komfortní zázemí pracujícího. Ať už hledáte řešení pro občasnou práci z domova, popřípadě zařizujete nové kanceláře zaměstnancům, vybírejte kvalitní moduly nábytku s řadou výhod. Budete překvapeni, jak krásně se dá uspořádat nábytek i v menším prostoru, eventuálně jak vkusně vybavit tzv. open space, jež slaví v Česku obrovský úspěch.

Stůl jako dominanta prostoru

Každý pracovník u počítače vyžaduje pro pohodlnou práci zejména vysoce kvalitní kancelářský stůl. Ten musí splňovat nejen požadavky na prostor a umístění, ale hlavně pak nabídnout dostatek místa pro moderní technologie, šanony, telefonní klapku či tiskárnu. Velké oblibě se těší polohovací stoly s možností nastavení výšky, takže u nich můžete pohodlně sedět, ale zároveň pracovat ve stoje. Vybírat lze z klasické varianty i rohového provedení. Řada stolů s umístěním v prostoru nebo čelem ke dveřím nabízí přední pohledový panel pro zakrytí nohou, což ocení zejména dámy. Klíčová u stolu je především pracovní plocha a materiálové zpracování, stejnou roli však hraje i konstrukce stolu, která musí být pevná a odolná vůči mechanickému poškození či častému stěhování.

Jak vyplnit nevyužitý roh?

Součástí vybavení pracoven a kanceláří je samozřejmě též kancelářský nábytek. Zapomeňte na vysoké a nepraktické skříně a vsaďte na modernější, vzdušnější alternativy s uzavřenými policemi. Díky stylovým skříňkám uschováte všechny šanony i osobní věci a přitom si je můžete jednoduše uzamknout a udržet tak své pracoviště čisté od citlivých údajů. Nábytek do kanceláře využívá světlých barev i moderních kombinací lesklých a matných materiálů. Chcete-li zachovat jednotný design celého prostoru, investujte do kancelářských sestav. To je otázka pokládaná především v atypických prostorách a všude tam, kde nechcete pracovat s rohovou variantou stolu. Jako řešení se nabízí například kancelářská skříň, s níž velmi rafinovaně vykryjete nevyužívaný roh a zároveň získáte další úložný prostor.