Kávovar do firmy? Jděte na to chytře

kávovar do firmy

Káva je životabudič, který nás dokáže povzbudit, sotva nám ráno zavoní pod nosem. Mezi dospělými se opravdu najde jen hrstka těch, kteří jí neholdují. Další skupinou jsou pak ti, jež nedají dopustit na svůj rozpustný nápoj s mlékem, nebo na klasického turka. My se teď ale budeme bavit o opravdové kávě, to znamená o té nejkvalitnější – ať už mleté, nebo zrnkové.

Černý nápoj jako firemní poklad

Dopřát si takovou kávu den co den, to je radost – v tom nám dá každý kafař za pravdu. Doma je její příprava snadná – na jeden kávovar se zde sejde jen malá skupinka lidí, nikam nespěchají, a protože jsou doma, o kávovar vzorně pečují – čistí jej, odvápňují a dávají mu péči. Totéž bohužel neplatí v případě kanceláří a firem. V těch je kávovar bohužel natolik vytížený, že se zdaleka nedožívá tak vysokého věku jako v domácnosti. Chcete-li po přístroji odolnost a kvalitu hodnou malé kavárny, dostáváte se do částek hodně překračujících 50 tisíc korun. I přesto však za tuto cenu poskytujete zaměstnancům kávovar, který vám velmi brzy opotřebují.

Trendem dnešní doby se proto stal pronájem kávovaru. Pořídit kávovar do firmy je tak v současnosti jednodušší tzv. „na výpůjčku“, protože to s sebou přináší celou řadu výhod.

Zkuste výpůjčku

Jedním příkladem za všechny je například největší prodejce kávovarů v Česku, JURA. Ten do institucí a firem nabízí dokonce umístit kávovar zdarma – stačí každý měsíc odebrat minimální množství kávy. A že je odeberete, tím si můžete být jistí. Přímo součástí nabídky tohoto výrobce je totiž dodávka kvalitní a čerstvé kávy. Její cena se přitom nijak neliší od standardních cen za dobrou kávu, které jsou na trhu běžné. Jak vše funguje v praxi i to, že za jednoduchých podmínek můžete dostat druhý kávovar zdarma, se dozvíte přímo na stránkách výrobce.

Rádi byste nabídku využili a potěšili zaměstnance své firmy? Není nic jednoduššího, než se s nabídkou kávovarů JURA seznámit a o radu se obrátit přímo na odborníky. Poradí vám nejen erudovaně, ale také s radostí – nezapomeňte, že jsou to, stejně jako vy, milovníci dobře připravené kávy.